مرتضی نثاری,پلیس آگاهی,سرقت,

مرتضی نثاری,پلیس آگاهی,سرقت,

SafiNews Agency

پنجشنبه 01 خرداد 1399 - 20:14 شناسه خبر: 2648 بازدید : 198 توسط:

«حسادت» سه جوان پولدار را روانه زندان کرد

«حسادت» سه جوان پولدار را روانه زندان کرد

صافی نیوز/ رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی از دستگیری ۳ جوان پولدار خبر داد که به دلیل حسادت، موتورسیکلت ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی دوست خود را سرقت کرده بودند.

به گزارش صافی ، سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی گفت: چهاردهم اسفند سال گذشته پرونده‌ای با موضوع سرقت یک دستگاه موتورسیکلت گران قیمت به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با شکایت یکی از شهروندان در کلانتری ۱۰۲ پاسداران تشکیل و پرونده برای رسیدگی تخصصی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع شد.
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی توضیح داد: شاکی با حضور در پایگاه چهارم اظهار داشت، حدود ساعت ۳ بعداز ظهر چهاردهم اسفند ماه در پارکینگ منزلم در حال نظافت موتور سوزوکی لوکسم بودم و با توجه به تردد‌هایی که داشتم درب پارکینگ را باز گذاشتم که ناگهان سه جوان که سر و صورت خود را با ماسک و پارچه تیره رنگ پوشانده بودند از غفلتم سوء استفاده و وارد پارکینگ شدند و پس از تهدید و ضرب و شتم موتور را روشن و متواری شدند.
این مقام انتظامی افزود: با توجه به اهمیت موضوع اکیپی از کارآگاهان پایگاه چهارم به محل وقوع سرقت اعزام شدند و در بررسی میدانی به دست آوردند سه جوان قوی هیکل با یک دستگاه موتورسیکلت سفید رنگ به محل سرقت مراجعه کرده و پس از زاغ زنی در زمان مناسبی موتورسیکلت را سرقت می‌کند و متواری می‌شود که که یک نفر با موتور سیکلت شاکی، یک نفر با موتورسیکلت سارقان و نفر سوم پای پیاده از مسیر‌های جداگانه فرار می‌کنند.
وی گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی، کارآگاهان موفق شدند یکی از سارقان به نام بهزاد را شناسایی کنند و در مرحله بعدی در بیست و یکم فروردین ماه وی را در منزلش دستگیر و به این پایگاه انتقال دهند.
این مقام پلیسی اضافه کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی اعتراف کرد، با همدستی دو تن از دوستانش به نام کامران و نوید سرقت موتورسیکلت را انجام داده است و انگیزه خود را حسادت و تخریب شخصیت شاکی اعلام کرد و گفت: موتورسیکلت شاکی را کامران پس از سرقت به آدرس نا معلومی انتقال داده است.
سرهنگ نثاری ابراز داشت: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی مشخص شد، کامران پس از سرقت به یکی از کشور خارجی گریخته است. پس از ورود به ایران در شانزدهم اردیبهشت دستگیر و نوید نیز که به شمال کشور گریخته بود با اخذ نیابت قضایی در بیست و پنجم اردیبهشت ماه دستگیر شد.
این مقام انتظامی اظهار کرد: کامران در بازجویی‌ها ضمن قبول بزه انتسابی به کارآگاهان گفت، موتورسیکلت را در زمان فرار در اختیار یکی از دوستانش در شهرستان ورامین گذاشته که پس از هماهنگی قضایی موتورسیکلت تحویل پایگاه چهارم آگاهی شد.
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمان و اینکه هر سه متهم از وضعیت مالی خوبی بهره‌مند هستند و از روی حسادت این جرم را انجام داده بودند با قرار قانونی صادره از سوی بازپرس پرونده روانه زندان شدند.

انتهای پیام/


منبع: باشگاه خبرنگاران

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

کلیدواژه ها

, , ,

 

تبلیغات اختصاصی