سعید رشیدی,مجمع عمومی بسیج,بسیج,انتخابات 98,انتخابات در مراغه,انتخابات مجلس یازدهم,انتخابات اسفند,

سعید رشیدی,مجمع عمومی بسیج,بسیج,انتخابات 98,انتخابات در مراغه,انتخابات مجلس یازدهم,انتخابات اسفند,

SafiNews Agency

دوشنبه 28 بهمن 1398 - 22:4 بازدید : 124 توسط:
فرمانده سپاه مراغه:

حضور و مشارکت مردم تهدیدات خارجی و داخلی را خنثی می‌کند

حضور و مشارکت مردم  تهدیدات خارجی و داخلی را خنثی می‌کند

صافی نیوز: فرمانده سپاه ناحیه مراغه گفت: حضور و مشارکت آحاد مردم در انتخابات و عرصه‌های دیگر، تهدیدات خارجی و داخلی را خنثی و نقشه های شوم آنان را نقش بر آب می‌کند.

به گزارش صافی، سرهنگ پاسدار سعید رشیدی روز دوشنبه در دومین جلسه مجمع بسیج شهرستان مراغه افزود:  با هدایت های رهبری و حضور مردم در تمامی مقاطع تاریخی، خطراتی که  انقلاب و نظام  اسلامی را تهدید می کرد،   از بین رفته و این امر در سایه خون شهدایی چون سردار سلیمانی محقق شده است.

وی ادامه داد: در فتنه های مختلف دهه های گذشته،   نقش مردم در تعیین سرنوشت کشور اساسی و بی بدیل بوده است.

رشیدی با اشاره به نقش نیروهای مردمی و بسیجی در هشت سال دفاع مقدس اضافه کرد: نقش تاثیرگذار مردم قابل مقایسه با سال های قبل  از انقلاب اسلامی  نبوده و این امر نشان دهنده وجود پشتوانه مردمی نظام اسلامی است.

وی گام دوم انقلاب را افتخار به گذشته و امید به آینده  عنوان کرد و افزود: با توجه به انتخابات حساس پیش رو، با حضور حداکثری در پای صندوق های رای، زمینه مساعد را برای انتخاب نمایندگانی در تراز انقلاب اسلامی و متعهد فراهم سازیم.

وی گفت: برای قدرتمند شدن  در زمینه های مختلف، کشور نیازمند توسعه پایدار با تکیه بر تفکر جهادی بوده و در صورت تحقق کامل، دشمن نخواهد توانست چشم طمع و تعرضی به میهن اسلامی داشته باشد.

رشیدی، مجلس قوی،  دولت قوی،   نماینده قوی و مجلسی در تراز انقلاب اسلامی را از دیگر مولفه های قدرت نظام اسلامی عنوان کرد و اضافه کرد: مشکل ما در جامعه مشکل انتخاب است و نه انقلاب، لیکن اگر با انتخاب صحیح و آگاهانه حضور داشته باشیم مشکلات وجود در کشور، مرتفع خواهد شد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات