وزیر کار,محمدباقر نوبخت,محمد شریعتمداری,افزایش حقوق,بازنشستگان,حقوق بازنشستگان,

وزیر کار,محمدباقر نوبخت,محمد شریعتمداری,افزایش حقوق,بازنشستگان,حقوق بازنشستگان,

SafiNews Agency

دوشنبه 11 فروردين 1399 - 14:8 بازدید : 1136 توسط:
خبر خوش وزیر کار؛

حقوق بازنشستگان 15 تا 77 درصد افزایش می‌یابد

حقوق بازنشستگان 15 تا 77 درصد افزایش می‌یابد

صاافی نیوز / وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توئیتی نوشت: با تامین منابع برای همسان سازی حقوق بازنشستگان،‌ حقوق بازنشسته‌های کشوری و لشکری بین 15.8 تا 77.3 درصد اضافه می‌شود.

به گزارش صافی به نقل از فارس، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توئیتی نوشت: با تامین منابع برای همسان سازی حقوق بازنشستگان،‌ حقوق بازنشسته‌های کشوری و لشکری بین 15.8 تا 77.3 درصد اضافه می‌شود.

#خبرخوش با دستور مهم #رئیس_جمهور محترم امسال امر همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری ولشکری علیرغم همه محدودیتها،نسبت به گذشته افزایش جدی می یابد و با تحقق وعده اعتبار تخصیصی دکتر نوبخت ما میتوانیم تقریباً بین۱۵.۸درصدتا ۷۷.۳درصد حقوق بازنشستگان را افزایش دهیم‌ #دولت_حامی_بازنشستگان

محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه نیز امروز دوشنبه از برگزاری جلسه‌ای برای تعیین روش توزیع ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان در عصر امروز خبر داد و در صفحه خود در اینستاگرام نوشت: همانطور که گفته بودم عصر امروز (دوشنبه) با نمایندگان تشکل‌های بازنشستگان و مدیران چند صندوق بازنشستگی در سازمان برنامه و بودجه نشستی خواهیم داشت. وی ادامه داد: این جلسه با هدف استفاده از نظرات آنها درباره روش مناسب توزیع ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار اختصاصی برای متناسب سازی حقوق _ بازنشستگان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات