خداداد عزیزی,فوتبال باشگاهی,ورزش,

خداداد عزیزی,فوتبال باشگاهی,ورزش,

SafiNews Agency

چهارشنبه 17 ارديبهشت 1399 - 18:59 بازدید : 136 توسط:

خاطره جالب خداداد از مالک باشگاهی که نمی‌دانست فوتبال چند به چند است!

خاطره جالب خداداد از مالک باشگاهی که نمی‌دانست فوتبال چند به چند است!

صفی نیوز / خداداد عزیزی پیشکسوت فوتبال کشور در گفت و گویی با برنامه از فوتبال چه خبر رادیو ورزش به انتقاد مدیریت غیر فوتبالی ها در فوتبال کشور پرداخت و گفت: «فوتبال ما تمام و کمال در اختیار غیر فوتبالی هاست و ما که از فوتبال آمده ایم جایی نداریم. همه جا فیفا تاکید به حضور فوتبالی ها در مدیریت فوتبال دارد اما در ایران حضور فوتبالی ها ممنوع شده است. با قاطعیت می گویم که فوتبال ما در دست کسانی است که هیچ چیز از فوتبال نمی دانند.

بگذارید یک خاطربه بگویم. روزی تیم ما که به تازگی به لیگ برتر آمده بود بازی دوستانه داشت و مالک باشگاه کنار من نسشت. بعد از چند دقیقه از من پرسید ببینم الان چند به چند داریم بازی می کنیم؟!من گفتم 11 به 11!»

خداداد غزیزی در ادامه توضیح داد: «پاسخ مالک باشگاه جالب بود.او به من گفت ما که در لیگ یک هم 11 به 11 بازی می کردیم پس فرق بین لیگ یک و لیگ برتر چیه؟! مالک تیمی که مدیرعامل را مشخص می کند نمی دانست فوتبال چیست؟! من مغزم سوت کشیدم با خودم گفتم الان چطوری به این بفهمانم که فوتبال همه جا 11 به 11 است. من به یک کمیته فنی رفتم که اصلا نمی توانستند رئال زاراگوسا را تلفظ کنند. فوتبال ما در دست این جور آدم هاست!»

انتهای پیام/

 

تبلیغات