close
دانلود آهنگ جدید
خانه کاراته ارومیه به بهره‌برداری رسید

کاراته,ارومیه,سلیمی,خانه کاراته,خانه کاراته ارومیه,جواد سلیمی,بهره برداری,

به گزارش صافی، جواد سلیمی رئیس هیات کاراته آذربایجان‌غربی امروز در مراسم تجلیل از پیشکسوتان کاراته با اشاره به جایگاه پیشکسوتان اظهار کرد: در واقع ورزشکاران پیشکسوت هیات کاراته سرمایه گرانبهای ورزش استان محسوب می‌شوند که باید به نحو احسن مورد تجلیل و قدردانی قرار گیرند. وی با تاکید بر کمک همه پیشکسوتان و علاقمندان به کاراته یادآور شد: درب هیات کاراته آذربایجان‌غربی به روی هیچ فردی بسته نیست و همه علاقمندان می‌توانند از توان و ظرفیت‌های ایجاد شده استفاده کنند اما برای حضور…

SafiNews Agency

دوشنبه 18 آذر 1398 - 20:11 بازدید : 21 شناسه خبر: 768

خانه کاراته ارومیه به بهره‌برداری رسید

خانه کاراته ارومیه به بهره‌برداری رسید

صافی نیوز: رئیس هیات کاراته آذربایجان‌غربی از تاسیس خانه کاراته در ارومیه خبر داد و گفت: خانه کاراته در مجموعه ورزشی الغدیر ارومیه با حمایت‌های استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان با تمامی امکانات به‌روز احداث و به بهره برداری رسید.

به گزارش صافی، جواد سلیمی رئیس هیات کاراته آذربایجان‌غربی امروز در مراسم تجلیل از پیشکسوتان کاراته با اشاره به جایگاه پیشکسوتان اظهار کرد: در واقع ورزشکاران پیشکسوت هیات کاراته سرمایه گرانبهای ورزش استان محسوب می‌شوند که باید به نحو احسن مورد تجلیل و قدردانی قرار گیرند.

وی با تاکید بر کمک همه پیشکسوتان و علاقمندان به کاراته یادآور شد: درب هیات کاراته آذربایجان‌غربی به روی هیچ فردی بسته نیست و همه علاقمندان می‌توانند از توان و ظرفیت‌های ایجاد شده استفاده کنند اما برای حضور در کادر مدیریتی و مسوولیتی ظرفیت‌ها محدود است و ما سعی کرده‌ایم با تلفیقی از حضور پیشکسوتان و جوانان تحصیل کرده و با انگیزه این بخش را نیز تقویت کنیم.

سلیمی همچنین از تاسیس خانه کاراته در ارومیه خبر داد و گفت: خانه کاراته در مجموعه ورزشی الغدیر ارومیه با حمایت‌های استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان با تمامی امکانات به روز احداث و به بهره برداری رسید و امروز در اختیار تیم‌های استانی و شرکت‌های تمرینی است و پیشکسوتان هم می‌توانند از این مجموعه برای تمرین و ورزش استفاده بهینه‌ای داشته باشند.

رئیس هیات کاراته آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: هیچ بخشی بی نیاز از استفاده از تجارب پیشکسوتان و افراد باسابقه نیست و ورزش کاراته آذربایجان‌غربی هم بی نصیب از این امر نبوده و در نظر داریم در تمامی رویدادهای استانی، ملی و بین المللی و کمیته‌های مختلف از حضور تمامی پیشکسوتان کاراته بهره مند شویم.

سلیمی اظهار کرد: کاراته آذربایجان‌غربی امروز توانسته جایگاه خوبی در سطح کشور پیدا کند و می‌توانیم در سایه همدلی و وحدت بهتر جایگاه این رشته ورزشی پرطرفدار را در کشور ارتقاء دهیم.

وی افزود: هیات کاراته آذربایجان‌غربی آماده است دوره های آموزشی برای مربیان و داوران با حضور اساتید برتر رشته کاراته دنیا در استان برگزار کند.

در پایان این مراسم با ارائه احکامی و لوح تقدیر از پیشکسوتان ورزش کاراته آذربایجان‌غربی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/


منبع : فارس