روز خبرنگار,صافی نیوز,سعید رشیدی,سپاه ناحیه مراغه,

روز خبرنگار,صافی نیوز,سعید رشیدی,سپاه ناحیه مراغه,

SafiNews Agency

دوشنبه 20 مرداد 1399 - 16:59 شناسه خبر: 3120 بازدید : 122 توسط:
فرمانده سپاه ناحیه مراغه:

خبرنگاران محور حرکت های سیاسی و اجتماعی در جامعه هستند

خبرنگاران محور حرکت های سیاسی و اجتماعی در جامعه هستند

صافی نیوز / فرمانده سپاه ناحیه مراغه در نشست تجلیل از خبرنگاران این شهرستان: خبرنگاران محور حرکت های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی در جامعه هستند.

به گزارش صافی، سعید رشیدی فرمانده سپاه ناحیه مراغه در آیین تجلیل از خبرنگارن و اصحاب رسانه این شهرستان که صبح امروز (دوشنبه) در سالن جلسات فرماندهی سپاه ناحیه مراغه برگزار شد خبرنگاران را محور حرکتهای فرهنگی، سیاسی و اجتماعی عنوان کرد و گفت: خبرنگاری شغل شریفی است که عفت و حرمت و صداقت قلم را حفظ می کند، یک عده ارزش قلم را زیر سوال می برند اما خبرنگاران با تلاش بر شفاف سازی این ارزش را همواره حفظ کرده اند.

وی افزود: خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند و اگر خبرنگار نباشد جامعه ایستا خواهد بود، خبرنگاران محور حرکت های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی در جامعه هستند.

فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به بیانات رهبر کبیر انقلاب اسلامی  افزود:  جریان تحریف که حضرت آقا اخیرا مطرح کردند باید مورد توجه خبرنگاران باشد، عده ای متاسفانه دوشادوش دشمن به دنبال سیاه نمایی و نا امید کردن مردم هستند.

وی در پایان تصریح کرد: دشمن به هیچ وجه عوامل و امکانات برتر ساز خودش را در اختیار ما قرار نمی دهد امید بستن به دشمن یک امید واهی است، تنها راه پیشرفت و موفقیت تکیه بر توان داخلی و مقاومت است و خبرنگاران در خط مقدم مبارزه با جریان تحریف دشمن هستند.

به گزارش صافی در پایان این نشست از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان مراغه به مناسبت روز خبرنگار تجلیل شد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی