نصرالله بیگلری,تصادف,تصادف زنجیره ای,حادثه,تکذیب,قزوین,کرج,

به گزارش صافی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ نصرالله بیگلری در پی انتشار خبری مبنی بر تصادف زنجیره ای در کیلومتر 25 آزاد راه قزوین به کرج گفت: در حوزه استحفاظی قزوین چنین سانحه ای رخ نداده است. سلیمانی معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین هم در تکذیب این خبر گفت: صبح امروز تنها یک فقره تصادف در آزاده راه قزوین به کرج  روی داد که پنج مصدوم آن سرپایی درمان شده اند. گفتنی است هلال احمر استان هم صحت این خبر را تائید نکرد. صبح امروز در فضای مجازی خبری به نقل از امداد…

SafiNews Agency

شنبه 04 آبان 1398 - 11:55 بازدید : 26 شناسه پست : 251

خبر تصادف زنجیره ای در قزوین با 108 مصدوم تکذیب شد

خبر تصادف زنجیره ای در قزوین با 108 مصدوم تکذیب شد

به گزارش صافی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ نصرالله بیگلری در پی انتشار خبری مبنی بر تصادف زنجیره ای در کیلومتر 25 آزاد راه قزوین به کرج گفت: در حوزه استحفاظی قزوین چنین سانحه ای رخ نداده است.

سلیمانی معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین هم در تکذیب این خبر گفت: صبح امروز تنها یک فقره تصادف در آزاده راه قزوین به کرج  روی داد که پنج مصدوم آن سرپایی درمان شده اند.

گفتنی است هلال احمر استان هم صحت این خبر را تائید نکرد.

صبح امروز در فضای مجازی خبری به نقل از امداد و نجات هلال‌احمر مبنی بر تصادف زنجیره‌ای ۲۶ خودرو (٢٣ سواری، یک اتوبوس و ٢ کامیونت) در آزاد راه  قزوین-کرج با حادثه‌دیدگی ۱۰۸ نفر منتشر شده بود.

انتهای پیام/