دهه فجر,سلمان اسلامی,بنیاد شهید,خدمت,دهه فجر 98,

دهه فجر,سلمان اسلامی,بنیاد شهید,خدمت,دهه فجر 98,

SafiNews Agency

یکشنبه 20 بهمن 1398 - 17:9 بازدید : 121 توسط:
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه:

خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران از برترین عبادت‌ها است

خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران از برترین عبادت‌ها است

صافی نیوز: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران گفت: اقتدار کشورمان مدیون شهدا و ایثارگران و خانواده‌های آن‌هاست و خدمت به آن عزیزان از برترین عبادت‌هاست.

به گزارش صافی، در اجرای طرح سپاس و بزرگداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر روز، سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌اتفاق کارکنان بنیاد با خانواده‌های شهدا و ایثارگران روستای «حاجی کرد» دیدار و با آن‌ها گفتگو کرد.

اسلامی با تبریک ایام دهه فجر و روز تکریم مادران و همسران شهدا گفت: خانواده شهدا و ایثارگران با ایثار فرزندان خود درراه انقلاب باعث اقتدار این انقلاب شدند و امروز زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره آن عزیزان وظیفه همه ملت ایران اسلامی است و خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران از برترین عبادت‌ها است.

وی در ادامه افزود: دیدار و حضور در منزل خانواده شهدا بدین مفهوم است که راه شهادت همچنان باز است و والدین شهدا چراغ راه خادمان شهدا هستند.

یاد آور می‌شود، در این دیدارها با خانواده های  شهیدان «اسماعیل علی‌اکبری» ، «محرم مرادی» و «علی عبدی» و جانباز «قوچعلی عبدی» دیدار و از فداکاری و رشادت‌های آن‌ها قدردانی شد.
انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات