افتتاح طرح عمرانی,علی جلیلی,علی جلیلی شیشوان,علی جهانگیری,دهه فجر,دهه فجر 98,

افتتاح طرح عمرانی,علی جلیلی,علی جلیلی شیشوان,علی جهانگیری,دهه فجر,دهه فجر 98,

SafiNews Agency

یکشنبه 20 بهمن 1398 - 16:49 بازدید : 118 توسط:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی:

خدمت به مردم وظیفه دولت است

خدمت به مردم وظیفه دولت است

صافی نیوز: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان‌شرقی در شهرستان عجب شیرگفت: خدمات‌رسانی به مناطق محروم و خدمت به مردم وظیفه دولت است.

به گزارش صافی، علی جهانگیری روز یک‌شنبه در مراسم بهره برداری از طرح های خدماتی و عمرانی در عجب شیر افزود: افتتاح طرح های مختلف در جای جای کشور به مناسبت دهه مبارک فجر، نشان از جدیت دولت در خدمت رسانی به مردم دارد و خط بطلانی است بر نقشه شوم دشمنان که فکر می کردند با تحریم های اقتصادی نظم اسلامی از هم می پاشد.

وی گفت: دولت با پشتوانه مردم و با افتتاح این طرح ها در سخت ترین روزهای کشور از نظر اقتصادی نشان داد که امور کشور در حالت عادی است.

جهانگیری، یکی از موفقیت دولت را رسیدگی به مشکلات روستاها و توسعه آنها عنوان کرد و افزود: عهدی که جمهوری اسلامی با مردم بسته و خدمات رسانی به مناطق محروم همچنان پابرجست.

وی گفت: روستاییان که نقشی مستقیم در امر تولید و تامین مایحتاج عمومی دارند شایسته خدمات و امکانات بیشتری هستند و مسوولان در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

همزمان با هشتیمن روز از دهه فجر ۸ طرح عمرانی و خدماتی با  ۱۷میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار به بهره برداری رسید.

این طرح ها شامل نصب و راه اندازی سایت BTS  روستای چوپانکره، نصب و راه اندازی اینترنت پر سرعت در سه روستای شهرستان، نصب و راهندازی سرویس VDSL، گاز رسانی به ۲ روستای آلمالو و قوزلوجه و افتتاح گلخانه گل رز به مساحت سه هزار و ۵۰۰ مترمربع بود.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات