سید‌محسن محمودی,ورامین,سهام عدالت,آزادسازی سهام عدالت,

سید‌محسن محمودی,ورامین,سهام عدالت,آزادسازی سهام عدالت,

SafiNews Agency

شنبه 20 ارديبهشت 1399 - 17:10 شناسه خبر: 2457 بازدید : 123 توسط:

خواسته یک امام جمعه درباره سهام عدالت

خواسته یک امام جمعه درباره سهام عدالت

صافی نیوز / امام جمعه موقت شهرستان ورامین ضمن اشاره به اینکه استفاده از سهام عدالت بهره‌مندی مردم از حقوق حقه خودشان است بر سرعت عمل دولت در اجرایی کردن آزاد سازی این سهام تاکید کرد.

به گزارش صافی، حجت الاسلام سید‌محسن محمودی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به آزادسازی سهام عدالت آن را بهره‌مندی مردم از حقوق حقه خود دانست و بیان کرد: در این شرایط که بسیاری از خانواده‌ها به دلیل مشکل کرونا با مشکلات بسیاری دست به گریبان هستند استفاده از سهام عدالت می‌تواند کارگشا باشد.

امام جمعه موقت شهرستان ورامین با تاکید بر سرعت عمل دولت در اجرایی کردن آزاد سازی سهام عدالت افزود: مسئولان همچنین باید سود این سهام را بدون کم و کاست به مردم پرداخت کنند تا مردم بتوانند گرهی از زندگی خود باز کنند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب ۹ اردیبهشت امسال با صدور ابلاغیه‌ای ضمن موافقت با درخواست رییس‌جمهور برای آزادسازی سهام عدالت و با اشاره به نقش سهام عدالت در گسترش عدالت اجتماعی و توانمندسازی خانواده‌های کم درآمد، موارد سه‌گانه‌ای را به عنوان امور لازم‌الرعایه در این واگذاری‌ها مورد تأکید قرار دادند و خاطرنشان کردند: دولت هر چه زودتر اقدامات مقتضی را به عمل آورد تا مردم سریعتر از منافع سهام خود بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/


منبع: میزان

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی