انتخابات 98,مجلس شورای اسلامی,مجلس,حمید شکری,مراغه,انتخابات اسفند,

انتخابات 98,مجلس شورای اسلامی,مجلس,حمید شکری,مراغه,انتخابات اسفند,

SafiNews Agency

دوشنبه 11 آذر 1398 - 19:59 بازدید : 126 توسط:

داوطلبان ثبت‌نام کننده در حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر به ۶ نفر رسید

داوطلبان ثبت‌نام کننده در حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر به ۶ نفر رسید

صافی نیوز: معاون استاندار و فرماندار مراغه با اشاره به ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر گفت: در پایان دومین روز از ثبت‌نام داوطلبان، ۶ نفر در ستاد انتخابات مراغه و وزارت کشور نام‌نویسی کرده‌اند

به گزارش صافی، حمید شکری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در دومین روز از ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس،  یک نفر از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مراغه و عجبشیر در محل فرمانداری مراغه و ۲ نفر دیگر نیز در وزارت کشور نام نویسی کردند.

وی ادامه داد: تمامی داوطلبان ثبت نام کننده امروز دارای مدرک کارشناسی ارشد بوده که ۲ نفر آنان در بازه سنی ۳۰ تا ۴۰ سال و یک نفر نیز در بازه سنی ۵۰ تا ۶۰ سال هستند.

شکری اضافه کرد: در اولین روز از ثبت نام داوطلبان نیز سه نفر برای انتخابات مجلس شورای اسلامی از این حوزه نام نویسی کرده بودند.

به گزارش ایرنا، ثبت نام داوطلبان از امروز دهم آذرماه آغاز و تا ۱۶ همین ماه به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت و همچنین ثبت نام از داوطلبان حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر تنها در فرمانداری مراغه و وزارت کشور امکان پذیر است.

شهرستان های مراغه و عجب شیر با حدود ۳۴۵ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان شرقی واقع و به عنوان یک حوزه انتخابی دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

انتهای پیام/

انتهای پیام/


منبع: ایرنا

 

تبلیغات