اعتیاد,مصرف شیشه,رنان معتاد,سفیدپوست,داروی لاغری,تناسب اندام,

اعتیاد,مصرف شیشه,رنان معتاد,سفیدپوست,داروی لاغری,تناسب اندام,

SafiNews Agency

سه شنبه 18 آذر 1399 - 12:30 شناسه خبر: 4178 بازدید : 165 توسط:

دخترانی که به بهانه سفیدی پوست شیشه می کشند!

دخترانی که به بهانه سفیدی پوست شیشه می کشند!

صافی نیوز / ماده مخدر شیشه همیشه به صورت اغواکننده‌ای در بین زنان تبلیغ شده به گونه‌ای که می‌گویند این ماده اعتیادآور نیست و باعث لاغری، تناسب اندام و افزایش تمرکز می‌شود درواقع با این تبلیغات بر مسائلی که زنان حساس هستند، دست گذاشته شده و این دلیلی است که با افزایش مصرف ماده مخدر شیشه در زنان روبرو هستیم اما یکی از مسئولین سازمان بهزیستی از زوایای دیگر این تبلیغات پرده برداشت.

به گزارش ذصافی به نقل از برنا، فرید براتی سده، معاون پیشگیری و درمان سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه زنان یکباره به سمت مواد مخدر سنگین می‌روند، گفت: ما معتقد هستیم که اعتیاد یک فرایندی دارد یعنی از مواد سبک مانند سیگار، قلیان، حشیش و... شروع می‌شود تا به مواد سنگینی چون شیشه و هروئین می‌رسد اما امروزه بسیاری از خانم‌ها فرایند اعتیاد را طی نمی‌کنند و به یکباره به سمت مواد مخدر سنگین می‌روند.

او افزود: علت روی آوردن یکباره به مواد مخدر سنگین این است که مثلا خانم‌ها به یک آرایشگاهی می‌روند و در آنجا می‌شنوند برای لاغری، زیبایی و سفیدی پوست شیشه مفید است پس برای رسیدن به این ایده آل‌ها یک دفعه سراغ چنین ماده مخدری می‌روند بنابراین الان میزان مصرف مواد مخدر سنگین مانند شیشه به این دلایل در میان دختران بسیار زیاد شده است.

انتهای پیام/


منبع: برنا

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی