محمدرضا عارف,شهیندخت مولاوردی,محکومیت,سیدابراهیم رئیسی,

محمدرضا عارف,شهیندخت مولاوردی,محکومیت,سیدابراهیم رئیسی,

SafiNews Agency

سه شنبه 18 آذر 1399 - 23:53 شناسه خبر: 4194 بازدید : 171 توسط:

درخواست عارف از رئیسی درباره محکومیت مولاوردی

درخواست عارف از رئیسی درباره محکومیت مولاوردی

صافی نیوز / معاون اول دولت اصلاحات با تاکید بر اینکه برخوردها با شهیندخت مولاوردی نباید به گونه‌ای باشد که موجب کاهش انگیزه و مشارکت فعال زنان کشور شود از رییس دستگاه قضایی خواست با ورود به پرونده خانم مولاوردی، اجازه ندهند مشارکت فعال زنان کشور کمرنگ شود.

به گزارش صافی به قنقل از خبرآنلاین، محمدرضا عارف با اشاره به صدور حکم محکومیت مولاوردی از سوی دادگاه بدوی در حساب کاربری‌اش در توئیتر نوشت: «‌اقدامات خانم دکتر مولاوردی ‎براساس جایگاه رسمی‌شان به عنوان عضو کابینه و معاون رئیس جمهور در امور زنان صورت گرفته است. شخصیت دینی، اخلاقی و مهارت حقوقی و سیاسی ایشان، مانع انتساب نیت سوء به این بانوی فرهیخته است.

‌احتمال بروز خطای سهوی برای هر مدیر ارشدی وجود دارد، قاعدتا جوانب حفاظتی ارتباطات کاری بین‌المللی این حوزه، مورد اهتمام سرکار خانم مولاوردی و سایر نهادهای ذیربط بوده است. برخوردها با این بانوی سیاستمدار نباید به گونه‌ای باشد که موجب کاهش انگیزه و مشارکت فعال زنان کشور گردد.

‌با احترام به استقلال نظام قضایی، استدعا دارم رئیس محترم قوه قضائیه با ورود به پرونده خانم مولاوردی، اجازه ندهند مشارکت فعال زنان کشور کمرنگ شود.

با صحبتی که با جناب آقای رییسی داشته‌ام‌ و شناختی که از تجارب ارزنده و رویکرد منصفانه و ملی ایشان دارم، به فرجام نیکِ ماجرا خوشبینم».

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی