مسعود پزشکیان,نماینده مجلس,مجلس شورای اسلامی,سهام عدالت,آزادسازی سهام عدالت,

مسعود پزشکیان,نماینده مجلس,مجلس شورای اسلامی,سهام عدالت,آزادسازی سهام عدالت,

SafiNews Agency

چهارشنبه 17 ارديبهشت 1399 - 16:1 شناسه خبر: 2423 بازدید : 119 توسط:

درخواست پزشکیان از دولت درباره سهام عدالت

درخواست پزشکیان از دولت درباره سهام عدالت

صافی نیوز / نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت کار برای افرادی از دهک‌های پایین جامعه که نتوانسته‌اند سهام عدالت دریافت کنند، فایل جداگانه‌ای باز کرده، آنها را شناسایی و تلاش کند تا به طریقی به این افراد کمک کند.

به گزارش صافی، مسعود پزشکیان، روز چهارشنبه با اشاره به اینکه برخی از دهک‌های پایین جامعه نتوانسته‌اند سهام عدالت دریافت کنند، اظهارداشت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید برای افرادی از دهک‌های پایین جامعه که نتوانسته‌اند سهام عدالت دریافت کنند، یک فایل جداگانه‌ای باز کرده آنها را شناسایی و تلاش کند تا به طریقی به این افراد کمک کند.

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه روندی که دولت در بحث آزادسازی سهام عدالت آغاز کرده قابل قدرادانی است، افزود: دولت پیش از این سودهایی را در ازای سهام عدالت پرداخت می‌کرد و اکنون هم با آزادسازی این سهام، مدیریت آن را به مردم واگذار می‌کند که بسیار اقدام خوبی است.

پزشکیان بیان کرد: دولت باید برای آن عده‌ای که به هر دلیل نتوانسته‌اند ثبت نام کنند، راه حل جدیدی بیاندیشد. سهامی که در گذشته به افراد داده شده را نمی‌توان اکنون به اشخاصی که نتوانسته‌اند سهام عدالت دریافت کنند، ارائه کرد.

نایب رییس اول مجلس با بیان اینکه در فرصت باقی‌مانده از دور دهم مجلس بعید است بتوان اقدامی در جهت سهامدار شدن اقشار پایین جامعه انجام داد، عنوان کرد: در دور بعدی مجلس شورای اسلامی می‌توان فکری برای این افراد کرد تا به طریقی از سهام عدالت بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/


منبع: خانه ملت

 

تبلیغات