جاستین ترودو,نخست وزیر کانادا,کانادا,کرونا در کانادا,

جاستین ترودو,نخست وزیر کانادا,کانادا,کرونا در کانادا,

SafiNews Agency

جمعه 05 ارديبهشت 1399 - 15:15 شناسه خبر: 2287 بازدید : 189 توسط:
ترودو:

در حال ناامید کردن پدربزرگ‌ ها و مادربزرگ‌ هایمان هستیم

در حال ناامید کردن پدربزرگ‌ ها و مادربزرگ‌ هایمان هستیم

صافی نیوز / نخست وزیر کانادا اظهار کرد، کانادا در اقدام برای جلوگیری از گسترش کروناویروس جدید در خانه‌های سالمندان، این افراد را ناامید کرده است.

به گزارش صافی به نقل از ایسنا، خانه‌های سالمندان کانادا که ساکنان آن‌ها آسیب‌پذیری بیشتری دربرابر کووید 19 دارند، گرفتار کروناویروس شده‌اند به طوری که تقریبا نیمی از کل مرگ و میر ناشی از این بیماری در کانادا مربوط به خانه‌های سالمندان بوده است.

به گزارش رویترز، جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در نشستی خبری گفت: باید بهتر اقدام کنیم زیرا در حال ناامید کردن والدین، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها و سالمندانمان هستیم که بهترین نسلی بودند که این کشور را ساختند. مراقبت ما از آنان باید مناسب باشد.

ترودو اظهار کرد، اتاوا درخواست انتاریو و کِبک برای کمک نظامی در مقابله با گسترش کرونا را پذیرفته اما آن را راهکاری کوتاه‌مدت دانست و گفت: در کانادا نباید شاهد مراقبت سربازان از سالمندان باشیم. در هفته‌ها و ماه‌های پیش‌رو همه ما باید درباره اینکه چطور به اینجا رسیدیم سوالاتی بپرسیم.

وزیر بهداشت کانادا نیز گفته است، "نمی‌توانیم تا ابد سالمندان را در قرنطینه نگه داریم" زیرا تنهایی نیز پیامدهای خود را بر سلامت قشر سالمند خواهد داشت.

انتهای پیام/


منبع: ایسنا

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی