جشنواره مالک اشتر,سپاه ناحیه مراغه,مراغه,صافی نیوز,سعید رشیدی,قاسم سلیمانی,

جشنواره مالک اشتر,سپاه ناحیه مراغه,مراغه,صافی نیوز,سعید رشیدی,قاسم سلیمانی,

SafiNews Agency

پنجشنبه 11 دي 1399 - 12:26 شناسه خبر: 4722 بازدید : 170 توسط:

در مکتب سلیمانی نشستن بر سر میز مذاکره معنايی ندارد

در مکتب سلیمانی نشستن بر سر میز مذاکره معنايی ندارد

صافی نیوز / فرمانده سپاه مراغه:در مکتب شهید سلیمانی نشستن بر سر میز مذاکره معنايی ندارد.

به گزارش صافی، سعید رشیدی فرمانده سپاه ناحیه مراغه در مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر ناحیه ای سپاه مراغه با اشاره به بارزترین ویژگی سردار سلیمانی اظهار داشت: ولایتمداری بزرگترین و اصلی ترین شاخصه سردار سلیمانی بود که مالک اشتر وار در تبعیت از مقام ولایت عمل می کرد.

وی افزود: منطقه مدیون وجود با برکت سردار سلیمانی است و امروز امنیتی که در سوریه و عراق و مقاومت مردم یمن در مقابل آل سعود به برکت سردار سلیمانی و نقش ایشان در زنده کردن روح مقاومت در منطقه است.

رشیدی گفت: درست است که امروز سردار دلها در میان ما نیست اما دشمن احمق ما این امر را نمی دانست که خطر سردار سلیمانی شهید به مراتب بیشتر از سردار سلیمانی زنده است .

وی افزود: سردار سلیمانی طراز مدیران انقلابی را در جامعه افزایش داده است, مردم امروز مدیران و مسئولین کشور به خصوص آنهائی که ادعای انقلابی گری می کنند را با سردار سلیمانی مقایسه می کنند.

فرمانده سپاه ناحیه مراغه تاکید کرد: در مکتب شهید سلیمانی نشستن بر سر میز مذاکره معنایی ندارد, مکتب شهید سلیمانی مکتب مقاومت و ایستادگی در برابر ابر قدرت های جهان و به زانو در آوردن آنهاست, همان کاری که سردار با آمریکا در منطقه انجام داد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی