حسن روحانی,رئیس جمهور,وزارت صمت,وزارت نفت,رهبر انقلاب,دستورات رهبری,دستور,

حسن روحانی,رئیس جمهور,وزارت صمت,وزارت نفت,رهبر انقلاب,دستورات رهبری,دستور,

SafiNews Agency

چهارشنبه 05 آذر 1399 - 12:51 شناسه خبر: 3936 بازدید : 155 توسط:

دستورات مهم رهبر انقلاب به وزارتخانه‌های نفت و صمت

دستورات مهم رهبر انقلاب به وزارتخانه‌های نفت و صمت

صافی نیوز / رئیس جمهور گفت: رهبری دو دستور ویژه به وزیر صمت و وزیر نفت برای جهش تولید دادند که قرار شد این وزرا برنامه‌های خود را به زودی ارائه دهند.

به گزارش صافی به نقل از خبر آنلاین، حسن روحانی رییس جمهوری روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت گفت: هیچ راهی برای مقابله با کرونا به‌جز رعایت کردن و فاصله گرفتن نداریم، شاید در آینده به دارو و واکسن هم برسیم. در ستاد کرونا ۱۴ تصمیم عملیاتی گرفتیم به‌زودی که اجرا می‌شود، می‌دانیم که اقدامات دولت نمی‌تواند تمام سختی‌ها را جبران کند اما تلاش می‌کنیم.

وی در ادامه با اشاره به جلسه روز گذشته شورای عالی هماهنگی اقتصادی با رهبر انقلاب، خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب در جلسه دیروز در مسئله کسر بودجه، جهش تولید، مسائل مربوط به نظام بانکی و حمایت از قشر کم درآمد جامعه  دستورات مهمی دادند که به‌زودی اجرایی خواهد شد.

روحانی افزود: رهبری دو دستور ویژه به وزیر صمت و وزیر نفت برای جهش تولید دادند که قرار شد این وزرا برنامه‌های خود را به زودی ارائه دهند. تراکم در حمل‌ونقل در برخی ساعات نقطه ضعف ماست، دستور داده شد به همه وزرا که از شنبه هفته آینده یک‌سوم کارمندان اگر حضور آنها ضرورت ندارد، هرچه می‌‍شود کمتر شود.

انتهای پیام/


منبع: خبرآنلاین

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی