close
دانلود آهنگ جدید
دلیل انتشار بوی نامطبوع در هوای تهران

انوشیروان محسنی بندپی,بوی بد,تهران,دلیل بوی بد تهران,استاندار تهران,هوای تهران,

به گزارش صافی، استاندار تهران گفت: بوی نامطبوع به دلیل افزایش گوگرد در هوای تهران است. انوشیروان محسنی بندپی در خصوص انتشار بوی نامطبوع در تهران با اشاره به اینکه به خاطر حفظ سلامت جامعه همه چیز را شفاف مطرح می‌کنیم اظهار داشت: میزان گوگرد در هوای تهران افزایش پیدا کرده است. وی در رابطه با حمل و نقل عمومی و بالاخص مترو نیز بیان داشت: مترو موظف شده از همه ظرفیت خود استفاده کند و مردم نیز باید همکاری لازم را داشته باشند تا با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی از میزان آلودگی هوا بکاهند. استاندار…

SafiNews Agency

دوشنبه 02 دي 1398 - 19:17 بازدید : 14 شناسه خبر: 923

دلیل انتشار بوی نامطبوع در هوای تهران

دلیل انتشار بوی نامطبوع در هوای تهران

صافی نیوز: استاندار تهران گفت: بوی نامطبوع به دلیل افزایش گوگرد در هوای تهران است.

به گزارش صافی، استاندار تهران گفت: بوی نامطبوع به دلیل افزایش گوگرد در هوای تهران است.

انوشیروان محسنی بندپی در خصوص انتشار بوی نامطبوع در تهران با اشاره به اینکه به خاطر حفظ سلامت جامعه همه چیز را شفاف مطرح می‌کنیم اظهار داشت: میزان گوگرد در هوای تهران افزایش پیدا کرده است.

وی در رابطه با حمل و نقل عمومی و بالاخص مترو نیز بیان داشت: مترو موظف شده از همه ظرفیت خود استفاده کند و مردم نیز باید همکاری لازم را داشته باشند تا با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی از میزان آلودگی هوا بکاهند.

استاندار تهران درباره استشمام بوی نامطبوع در تهران نیز گفت: so2 یا گوگرد موجود در هوای تهران بالاتر رفته است و با توجه به اینکه ما با تغییرات جوی روبرو هستیم که به گرم شدن جهانی مربوط است و مختص به ایران و تهران و شهرهای بزرگ ما نبوده، همچنین پدیده وارونگی هوا را هم داریم که چیز جدیدی نیست.

انتهای پیام/


منبع : مهر