سلمان اسلامی,دهه فجر,بنیاد شهید مراغه,مراغه,اخبار مراغه,ایام الله,شهدا,ایثارگران,

سلمان اسلامی,دهه فجر,بنیاد شهید مراغه,مراغه,اخبار مراغه,ایام الله,شهدا,ایثارگران,

SafiNews Agency

پنجشنبه 10 بهمن 1398 - 8:54 بازدید : 120 توسط:
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه:

دهه فجر فرصتی برای آشنایی نسل جوان بافرهنگ ایثار و شهادت است

دهه فجر فرصتی برای آشنایی نسل جوان بافرهنگ ایثار و شهادت است

صافی نیوز: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در جلسه هماهنگی ایام‌الله دهه فجر با اشاره به این‌که این ایام تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا و امام شهدا است گفت: دهه فجر فرصتی مناسب برای آشنایی نسل جوان بافرهنگ ایثار و شهادت است.

به گزارش صافی، جلسه هماهنگی ایام‌الله دهه مبارک فجر با حضور سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و اعضای کمیته ایثارگران در بنیاد شهید مراغه برگزار شد.

اسلامی با گرامی داشت یاد شهدا و ایثارگران گفت: شهدا و ایثارگران سند افتخار انقلاب اسلامی هستند و برگزاری مراسمات دهه فجر و بزرگداشت یاد آن‌ها در این روزها می‌تواند جوانان و نسل آینده را بافرهنگ ایثار و شهادت آشنا کند.

وی در ادامه با تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه افزود: باید در راه شهدا و برنامه‌های آن‌ها گام برداریم که این‌یکی از وظایف ما است و نیاید فراموش کنیم شهدا به خاطر آزادی این سرزمین از جان خود گذشتند.

اسلامی با اشاره به اینکه مقام شهدا نزد مردم از ارزش والایی برخوردار است عنوان کرد: گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر و تجدید میثاق با انقلاب و امام شهدا فرصت مناسبی برای یادآوری رشادت و فداکاری رزمندگان اسلام در طول پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس است.

گفتنی است، اسلامی در ادامه با تشریح برنامه‌های بنیاد و کمیته ایثارگران گفت: تعویض پرچم و غبار روبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدا، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، دیدار با فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در ادارات، نواختن زنگ انقلاب در مدارس شاهد شهرستان، ویزیت رایگان خانواده‌های شاهد و ایثارگر در مراکز درمانی شهرستان، پایش سلامت والدین شهدا در منزل از جمله برنامه‌های گرامی داشت ایام الله دهه مبارک فجر است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در ادامه این جلسه به همکاری هر چه بیشتر ادارات و سازمان‌ها با همدیگر تاکید کرد و در پایان ضمن تبادل نظر تصمیماتی برای هر چه بهتر برگزار شدن مراسم دهه مبارک فجر اتخاذ شد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات