انتخابات آمریکا,دونالد ترامپ,ترامپ,جو بایدن,آمریکا,انتخابات 2020,نتیجه انتخابات آمریکا,

انتخابات آمریکا,دونالد ترامپ,ترامپ,جو بایدن,آمریکا,انتخابات 2020,نتیجه انتخابات آمریکا,

SafiNews Agency

جمعه 21 آذر 1399 - 18:16 شناسه خبر: 4258 بازدید : 117 توسط:
ترامپ:

دولت بایدن یک دولت آشفته خواهد بود

دولت بایدن یک دولت آشفته خواهد بود

صافی نیوز / نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ۲۰۲۰ در ادامه جنگ قدرت در آمریکا اعلام کرد: دولت بایدن یک دولت آشفته خواهد بود و من فساد او را پیش‌بینی کرده بودم.

به گزارش صافی به نقل از مهر، «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ۲۰۲۰ در واکنش به اخبار رسانه‌های این کشور مبنی بر پیروزی جو بایدن نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر در پیامی توییتری از دیوان عالی کشورش درخواست کمک کرد.
نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ۲۰۲۰ با تأکید بر اینکه دولت احتمالی جو بایدن «یک دولت آشفته و اسیر رسوایی تقلب در انتخابات» خواهد بود، از دیوان عالی آمریکا خواست که با تغییر دادن نتیجه انتخابات اجازه ندهد که چنین دولتی بر سر کار بیاید.

وی در ادامه جنگ قدرت در آمریکا در توئیت دیگری در همین رابطه نوشت: اکنون مشخص شد تماس تلفنی من با رئیس جمهور اوکراین که بسیاری از جمله خودم آن را عالی (بدون نقص) خواندیم، حتی از این هم بهتر بوده است. من فساد بایدن را پیش بینی کردم و خواستار تماس با دادستان کل شدم، شخصی که چه بسا در زمان حقه استیضاح (ترامپ)، از این فساد مطلع بود.

این در حالیست که «هانتر بایدن» پسر «جو بایدن» نامزد مدعی پیروزی در انتخابات ۲۰۲۰ چندی پیش از اقدام دادستانی ایالت «دلاور» مبنی بر تحقیق پیرامون پرونده مالیاتی خود خبر داد.
به گفته وی، دادستانی دستور بازرسی اف‌بی‌آی از مدارک مالیاتی وی را صادر کرد.
هانتر یکی از سوژه‌های کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ رئیس‌جمهور فعلی آمریکا بود. ترامپ می گوید هانتر زمانیکه در اوکراین به سر می‌بُرد از نفوذ پدرش که آن موقع معاون باراک اوباما رئیس‌جمهور سابق آمریکا بود؛ برای پیشبرد اهداف تجاری خود استفاده کرد.
با این حال، هانتر بایدن مدعی است که از تحقیق دادستانی هراسی ندارد چرا که به روشن شدن حقایق منجر خواهد شد.

انتهای پیام/


منبع: مهر

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی