مراغه,رضا آسیابی,آموزش و پرورش مراغه,بازگشایی مدارس,ناظم عزیزی,مدارس هیئت امنایی مراغه,

مراغه,رضا آسیابی,آموزش و پرورش مراغه,بازگشایی مدارس,ناظم عزیزی,مدارس هیئت امنایی مراغه,

SafiNews Agency

پنجشنبه 13 شهريور 1399 - 20:45 بازدید : 17 توسط:

رئیس اداره آموزش و پرورش مراغه از بازگشایی مدارس خبر داد

رئیس اداره آموزش و پرورش مراغه از بازگشایی مدارس خبر داد

صافی نیوز / رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان مراغه در جلسه مدیران مدارس هیئت امنایی منطقه، از بازگشایی مدارس با حضور دانش‌ آموزان خبر داد.

به گزارش صافی، رضا آسیابی معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه، ضمن اشاره به واقعه عاشورا، از مدیران حاضر جهت زنده نگه‌داشتن یاد امام حسین علیه‌السّلام و اندیشه آن حضرت و شرکت در مرحله دوم پویش کمک مؤمنانه تقدیر و تشکّر کرد و در خصوص بازگشایی زودهنگام مدارس گفت: کلاس‌های درس منطقه با حضور فعّال معلّمان و دانش آموزان با مدیریت صحیح و ایمن سازی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار خواهد‌ شد.

وی افزود: مدارس هیئت‌امنایی مدارس دولتی هستند با این تفاوت که برای پیشبرد هرچه بهتر اهداف آموزش و پرورش، از توان امنا نیز بهره گرفته می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: رمز موفّقیت مدارس هیئت امنایی، مدیریت منعطف با رویکرد تعامل محور و یکدل با عوامل مدرسه است و مدیران مدارس هیئت امنایی باید نسبت تمامی مدارس سطح منطقه نگاه همسو و همدلانه داشته‌ باشند.

ناظم عزیزی معاون آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش مراغه نیز با اشاره به پتانسیل های موجود در این مدارس گفت: دفاع از حقوق همکاران و حمایت از معلّمان مدارس از جمله وظایف مدیران مدرسه است و باید با تعامل سیّال با اداره، مشکلات و موانع این عزیزان حل گردد.

در این جلسه ضمن بررسی اساسنامه مدارس هیئت‌امنایی و قوانین موجود، به بررسی چالش های سال جدید پرداخته شد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات