صافی نیوز,16 آذر,روز دانشجو,اصغر تنومند,رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه,مراغه,دانشکده علوم پزشکی مراغه,

صافی نیوز,16 آذر,روز دانشجو,اصغر تنومند,رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه,مراغه,دانشکده علوم پزشکی مراغه,

SafiNews Agency

شنبه 15 آذر 1399 - 23:42 شناسه خبر: 4121 بازدید : 1258 توسط:

رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه فرارسیدن 16 آذر روز دانشجو را تبریک گفت

رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه فرارسیدن 16 آذر روز دانشجو را تبریک گفت

صافی نیوز / رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه با صدور پیامی فرارسیدن 16 آذر روز دانشجو را تبریک گفت.

به گزارش صافی، اصغر تنومند رئیس دانشکده علوم پزکی مراغه، نقش دانشجویان را در پیروزی انقلاب اسلامی و حفظ آرمان های انقلاب بی بدیل توصیف کرد.

متن پیام ایشان بدین شرح است:

۱۶ آذرماه از  روزهای ماندگار و بسیار بزرگی ست که همواره در خاطره انقلاب باقی خواهد ماند چرا که در این روز جوانان کشور عزیزمان آزادگی و بصیرت خود را به جهانیان نشان دادند و ثابت کردند فاصله ای بین خواسته ی آنها و طبقات مختلف جامعه وجود ندارد.

در این روز دانشجویان آزادیخواه و حق طلب  نه تنها به مبارزه با استکبار جهانی بپاخواستند بلکه گام گرانبهایی را برای اعتلای هویت اسلامی و ایرانی برداشتند که تا ابدیت در خاطره تاریخ زنده خواهد ماند.

بدون شک امروز هم دانشجویان با تاسی از دانشجویان شهید حق طلب ضمن مبارزه با زورگویی سلطه طلبان جهان  با در نوردیدن قله های دانش در جهت استقلال و سربلندی ایران اسلامی گام بر می دارند. این حرکت را به عینه می توان در فعالیت های دانشجویان در تشکل های مختلف مشاهده کرد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دانشجویان شهید این روز که پیام آور عزت و شرف دانشگاه بودند  به عنوان یک عضو دانشگاهی با کمال افتخار این روز را به همه ی دانشجویان عزیز تبریک می گویم و امیدوارم جامعه ی دانشگاهی علی الخصوص دانشجویان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه با تاسی از این اندیشه ی پاک و با توجه به موقعیت حساس کنونی با هوشیاری بیشتر در جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که همانا تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر از لحاظ علمی و کرامت انسانی است از هیچ کوششی دریغ نکنند.

 

اصغر تنومند
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی