قاسم سلیمانی,جنگ 33 روزه,رژیم صهیونیستی,

به گزارش صافی نیوز، سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب با اشاره به جنگ ۳۳ روزه، اظهار داشت: این جنگ به سرعت تبدیل به یک جنگ کامل شد و به نام جنگ ۳۳ روزه نامیده شد. وی در ادامه افزود: برگشتم به لبنان؛ عماد به دنبال من آمد. از خط امن گزارشاتی به تهران فرستادم. آقا فرمودند که این جنگ، جنگ بسیار سخت و شدیدی است. بیست و هشتم و بیست و هفتم روز های سختی بود. سرلشکر سلیمانی در ادامه گفت: در واقع حزب الله یک اتاق عملیات…

SafiNews Agency

دوشنبه 08 مهر 1398 - 22:5 بازدید : 15 شناسه پست : 143

روایت سرلشکر سلیمانی از سخن رهبر انقلاب درباره جنگ ۳۳ روزه

روایت سرلشکر سلیمانی از سخن رهبر انقلاب درباره جنگ ۳۳ روزه

به گزارش صافی نیوز، سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب با اشاره به جنگ ۳۳ روزه، اظهار داشت: این جنگ به سرعت تبدیل به یک جنگ کامل شد و به نام جنگ ۳۳ روزه نامیده شد.

وی در ادامه افزود: برگشتم به لبنان؛ عماد به دنبال من آمد. از خط امن گزارشاتی به تهران فرستادم. آقا فرمودند که این جنگ، جنگ بسیار سخت و شدیدی است. بیست و هشتم و بیست و هفتم روز های سختی بود.

سرلشکر سلیمانی در ادامه گفت: در واقع حزب الله یک اتاق عملیات درقلب ضاحیه داشت. سه تا سه تا پهپاد ها پرواز می کردند و کنترل دقیق می کردند. یک شب ساعت ۱۱ شب من و سید عماد بیرون آمدیم. ام کا یعنی هواپیمای بدون سرنشین اسرائیل روی سر ما بود. ماشین که به ما رسید ام کا متمرکز بر ماشین شد.

به گزارش صافی، اولین گفتگوی مطبوعاتی سرلشکر سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشریه مسیر دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب به چاپ رسیده است.

انتهای خبر/