حسن روحانی,محمدجواد آذری جهرمی,وزیر ارتباطات,پرداخت وام,وام یک میلیونی,دولت دوازدهم,

حسن روحانی,محمدجواد آذری جهرمی,وزیر ارتباطات,پرداخت وام,وام یک میلیونی,دولت دوازدهم,

SafiNews Agency

جمعه 05 ارديبهشت 1399 - 17:8 شناسه خبر: 2284 بازدید : 179 توسط:

روحانی از کارآمدی دولتش تعریف کرد

روحانی از کارآمدی دولتش تعریف کرد

صافی نیوز / رئیس جمهور گفت: پرداخت ۱۷ میلیون فقره وام بدون مراجعه حضوری به بانک‌ها، آزمون بزرگ کارآمدی دولت الکترونیک است.

به گزارش صافی به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز جمعه در گفتگو با مهندس محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با تاکید بر اینکه همه دستگاه ها موظف به همکاری بیش از پیش در زمینه توسعه دولت الکترونیک در کشور هستند، گفت: توسعه دولت الکترونیک نیازی حیاتی برای کشور بوده و هر روز ضرورت نیاز به آن درفعالیت دستگاه های گوناگون قابل مشاهده است.

رئیس جمهور با اشاره به لزوم تلاش برای توسعه همه جانبه دولت الکترونیک در سراسر کشور، پرداخت 17 میلیون فقره وام بدون حتی یک مراجعه حضوری به بانک ها را آزمون بزرگ کارآمدی دولت الکترونیک و آماده بودن زیرسخت ها عنوان کرد.

روحانی همچنین افزایش سرعت اینترنت را موضوعی حائز اهمیت برشمرد و گفت: ‌امروز زندگی مردم با فضای مجازی در هم تنیده است و باید در این راستا اهتمام لازم را داشته باشیم.

وزیر ارتباطات نیز در این گفت و گو گزارشی از برنامه ریزی‌ها و تلاش‌های انجام شده و در حال پیگیری در راستای توسعه زیرساخت ها برای کارآمد تر شدن دولت الکترونیک، افزایش سرعت اینترنت و افزایش ارائه خدمات به مردم در این حوزه ارائه کرد.

انتهای پیام/


منبع: ایسنا

 

تبلیغات