حسن روحانی,جمعه,رئیس جمهور,سعید نمکی,

حسن روحانی,جمعه,رئیس جمهور,سعید نمکی,

SafiNews Agency

شنبه 24 خرداد 1399 - 7:44 بازدید : 110 توسط:

روحانی روز جمعه را چگونه گذراند؟

روحانی روز جمعه را چگونه گذراند؟

صافی نیوز / معاون دفتر رئیس جمهوری به ارائه گزارشی از اقدامات و تماس‌های تلفنی حسن روحانی در روز جمعه پرداخت.

به گزارش صافی به نقل از ایسنا، علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهوری شامگاه جمعه در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:

«رئیس جمهور ‎روحانی امروز با وزرای راه، بهداشت، صمت و رییس کل بانک مرکزی درباره موضوعات مهم این چند روز گفت‌وگو و دستورات مهمی را صادر کرد.

‏نگرانی‌های مردم از گرانی ‎مسکن، دغدغه رییس‌جمهور در هفته گذشته بوده است. امروز ‎روحانی از وزیر مسکن خواست تا برای کاستن از فشار بر شهروندان، طرح‌های خود را برای کنترل قیمت مسکن با فوریت در جلسه‌ی یکشنبه ستاد اقتصادی دولت ارائه دهد.

‏افزایش قیمت ‎لوازم خانگی سبب شد تا امروز رییس‌جمهور با سرپرست وزارت صمت نیز گفت‌وگو کند. ‎روحانی معتقد است که با افزایش ‎تولید لوزام خانگیِ با کیفیت در ماه‌های اخیر،شایسته نیست که فشار بر خریداران افزایش یابد.او از وزارت صمت خواست تا سریعا مانع روند افزایشی قیمت در این بازار شود.

‏ممانعت ‎کره جنوبی از دسترسی ایران به منابعش و پیروی از ‎فشار حداکثری واشنگتن، هرگز برای ایران پذیرفتنی نیست. ‎روحانی در تماس امروز از همتی خواست تا بانک مرکزی با همکاری وزارت خارجه، از تمامی مسیرهای حقوقی، چه دو جانبه و چه از طریق نهادهای بین‌المللی، منافع ایران را پیگیری کند.

‌‎روحانی، «سازگاری با کرونا» به عنوان مرحله سوم مقابله با ‎کرونا را نه کمرنگ شدن مبارزه، که محافظت از شهروندان در مراحل بازگشایی و پویایی کسب و کارها می‌داند. رییس‌جمهور امروز از دکتر نمکی خواست تا آگاهی‌بخشی تقویت گردد و مانند روزهای نخست، لزوم رعایت دستورالعمل‌ها برجسته شود.»

انتهای پیام/


منبع: ایسنا

 

تبلیغات