close
دانلود آهنگ جدید
روزهای خوب تراکتور ادامه خواهد داشت

میثم تیموری,تراکتور,تبریز,تیم تراکتور,تراکتور تبریز,تراکتورسازی تبریز,لیگ برتر,

به گزارش صافی، میثم تیموری پس از برتری 3 بر یک تراکتور مقابل شهر خودرو، اظهار کرد: بازی بسیار سختی بود، دو تیم بسیار قوی فوتبال ایران مقابل هم بازی کردند و خوشبختانه موفق به شکست رقیب شدیم. وی ادامه داد: ما با کسب این 3 امتیاز به جدول بازگشته و بار دیگر در قامت تیم مدعی ظاهر شدیم. تیموری در رابطه با صحنه‌ای که نیمه نخست در داخل محوطه جریمه رخ داد، اظهار کرد: احساس می‌کنم روی من مرتکب خطای پنالتی شدند، ولی بهتر است کارشناسان در این خصوص نظر دهند. وی در رابطه با روند خوب تراکتور در طی هفته‌های…

SafiNews Agency

چهارشنبه 04 دي 1398 - 1:56 بازدید : 41 شناسه خبر: 946
تیموری

روزهای خوب تراکتور ادامه خواهد داشت

روزهای خوب تراکتور ادامه خواهد داشت

صافی نیوز: مدافع چپ تراکتور با بیان اینکه به کورس قهرمانی بازگشتیم، گفت: هواداران مطمئن باشند که همین روند خوب ادامه می‌یابد.

به گزارش صافی، میثم تیموری پس از برتری 3 بر یک تراکتور مقابل شهر خودرو، اظهار کرد: بازی بسیار سختی بود، دو تیم بسیار قوی فوتبال ایران مقابل هم بازی کردند و خوشبختانه موفق به شکست رقیب شدیم.

وی ادامه داد: ما با کسب این 3 امتیاز به جدول بازگشته و بار دیگر در قامت تیم مدعی ظاهر شدیم.

تیموری در رابطه با صحنه‌ای که نیمه نخست در داخل محوطه جریمه رخ داد، اظهار کرد: احساس می‌کنم روی من مرتکب خطای پنالتی شدند، ولی بهتر است کارشناسان در این خصوص نظر دهند.

وی در رابطه با روند خوب تراکتور در طی هفته‌های اخیر، گفت: برد و باخت در فوتبال طبیعی است، اینکه پس از چند باخت پشت سر هم موفق به بازگرداندن نتایج شدیم؛ بسیار حائز اهمیت است. تمام بچه‌ها هم قسم شده بودند و با حضور آقای ساکت الهامی و تلاش مضاعف بازیکنان، بار دیگر به کورس برگشتیم.

تیموری خاطرنشان کرد: ما سه بازی فوق العاده سخت را برده‌ایم، تیم‌هایی را با شکست بدرقه کردیم که به سختی در لیگ برتر می‌بازند. از فردا هم برای بازی با پیکان استارت می‌زنیم.

انتهای پیام/


منبع : فارس