لیگ قهرمانان,لیگ قهرمانان آسیا,کنفدراسیون فوتبال آسیا,

به گزارش صافی به نقل از ایسنا،لیگ قهرمانان آسیا معتبرترین رقابت باشگاهی در قاره آسیا به شمار می آید. این رقابت بزرگ در قاره کهن متفاوت با دیگر قاره ها برگزار می شود و هنوز تکلیف تیم قهرمان در فصل قبل مشخص نشده است.  طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا 10 دسامبر (19 آذر) در کوالالامپور برگزار خواهد شد و این آخرین بار است که این رقابت ها با شرکت 32 تیم برگزار می شود و از سال بعد طبق اعلام AFC این رقابت ها با حضور 40 تیم برگزار خواهد شد.  هم چنین طبق اعلام…

SafiNews Agency

یکشنبه 12 آبان 1398 - 10:9 بازدید : 17 شناسه پست : 278

زمان قرعه کشی و آغاز فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا

زمان قرعه کشی و آغاز فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش صافی به نقل از ایسنا،لیگ قهرمانان آسیا معتبرترین رقابت باشگاهی در قاره آسیا به شمار می آید. این رقابت بزرگ در قاره کهن متفاوت با دیگر قاره ها برگزار می شود و هنوز تکلیف تیم قهرمان در فصل قبل مشخص نشده است. 

طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا 10 دسامبر (19 آذر) در کوالالامپور برگزار خواهد شد و این آخرین بار است که این رقابت ها با شرکت 32 تیم برگزار می شود و از سال بعد طبق اعلام AFC این رقابت ها با حضور 40 تیم برگزار خواهد شد. 

هم چنین طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به ترتیب در تاریخ 14، 21 و 28 ژانویه (به ترتیب 24 دی، یک بهمن و 8 بهمن) برگزار خواهد شد و زمان برگزاری دیدار نخست مرحله گروهی هم 10 فوریه (21 بهمن) خواهد بود. 

ایران مثل فصل قبل دو سهمیه مستقیم خواهد داشت و در پلی آف هم دو تیم می توانند شانس صعود به مرحله گروهی را داشته باشند و به احتمال خیلی زیاد نماینده های ایران باید برابر نماینده های قطر که السیلیه و الریان هستند بازی کنند.

انتهای پیام/