دورهمی,شبکه نسیم,فصل جدید دورهمی,مهران مدیری,سری جدید دورهمی,زمان پخش دورهمی,

دورهمی,شبکه نسیم,فصل جدید دورهمی,مهران مدیری,سری جدید دورهمی,زمان پخش دورهمی,

SafiNews Agency

یکشنبه 08 دي 1398 - 16:49 بازدید : 129 توسط:

زمان پخش سری تازه برنامه «دورهمی» اعلام شد

زمان پخش سری تازه برنامه «دورهمی» اعلام شد

صافی نیوز: براساس کنداکتور زمستانی شبکه نسیم، برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری، هر هفته از چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۲ پخش می‌شود. پس از ویژه برنامه شب چله، چهارشنبه این هفته (۱۱ دی)، دومین قسمت سری تازه «دورهمی» روی آنتن می‌رود.

به گزارش صافی، شبکه نسیم، کنداکتور پخش برنامه‌های خود ازجمله «کتاب‌باز»، «دورهمی»، «ویتامین خ» و «دست فرمون» را در فصل زمستان را منتشر کرد.

بر اساس این جدولِ پخش، برنامه «کاف گاف» به تهیه‌کنندگی آرمین قاسم‌زاده با محوریت طنز و کمدی که به ناهنجاری‌های روز فرهنگی و اقتصادی می‌پردازد، روزهای فرد ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

«کتاب‌باز» به تهیه‌کنندگی محمدرضا رضاییان و اجرای سروش صحت با محوریت کتاب و کتابخوانی، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹ از این شبکه پخش می‌شود.

«چهل تیکه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی الهام حاتمی و اجرای محمدرضا علیمردانی که به مرور خاطرات و نوستالژی‌های گذشته با حضور هنرمندان و افراد شاخص می‌پردازد، شنبه تا جمعه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

مسابقه «دست فرمون» به تهیه‌کنندگی محمود محمودی و اجرای کامبیز دیرباز برای علاقه‌مندان به رانندگی و هیجان، شنبه تا دوشنبه ساعت۲۲ از این شبکه پخش می‌شود.

سری جدید «دورهمی» که از شب یلدا به طور ویژه آغاز شد، از ۱۱ دی، چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۲ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

«ویتامین خ» به تهیه‌کنندگی رامین کرم‌یزدی، روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه ساعت ۲۳:۳۰ روی آنتن می‌رود.

برنامه «نسیم آوا» با اجرای محمدرضا محبی که از خوانندگان ایرانی دعوت به عمل می‌آید تا در این برنامه یک ترانه بخوانند، پنجشنبه هر هفته ساعت ۱۹ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

فصل هشتم مستند مسابقه «خانه ما» به کارگردانی احسان عمادی و امین کفاش‌زاده به تهیه‌کنندگی حسین افشار، جمعه‌ها ساعت ۱۹ روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات