سند افتخار,بنیاد شهید مراغه,سلمان اسلامی,شبکه سهند,مراغه,

سند افتخار,بنیاد شهید مراغه,سلمان اسلامی,شبکه سهند,مراغه,

SafiNews Agency

چهارشنبه 07 اسفند 1398 - 1:57 بازدید : 118 توسط:
رئیس بنیاد شهید مراغه:

زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا یک وظیفه اساسی است

زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا یک وظیفه اساسی است

صافی نیوز: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه هم‌زمان با ثبت خاطرات والدین معظم شهدا با عنوان «سند افتخار» گفت: آشنایی با رشادت رزمندگان وزنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا یک وظیفه اساسی است.

به گزرش صافی، سلمان اسلامی رئیس بنیاد مراغه اجرای طرح «سند افتخار» که در مورد ثبت خاطرات والدین شهدا هست را کار ارزشمند و ماندگار توصیف کرد.

اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا برای همه ما یک وظیفه اساسی است تا همه ملت ایران با فداکاری و رشادت رزمندگان اسلام آشنا شوند.

وی بابیان اینکه در قبال شهدا مسئول هستیم افزود: امانتی که شهدا به ما سپرده‌اند را باید به نسل‌های بعد منتقل کنیم و از ارزش‌های انقلاب و خون پاک شهدا محافظت کنیم.

اسلامی با اشاره به اینکه باید فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل‌های جوان انتقال دهیم عنوان کرد: والدین شهدا نعمت‌های کشور ما هستند و باید از این فرصت استفاده و در مورد شهدا، خلق‌وخوی آنان، روش و سیره‌ی زندگی آن‌ها اطلاعاتی را جمع‌آوری و در اختیار نسل جوان قرار دهیم.

گفتنی است، در دومین برنامه ثبت خاطرات والدین شهدا در سال جاری، خاطرات ده نفر از والدین معظم شهدا ثبت و بعد از تدوین و آماده‌سازی از شبکه سهند پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/


منبع: روابط عمومی بنیاد شهید مراغه

 

تبلیغات