مازندران,دادگستری مازندران,دستگیری,سارقان منزل,سارقان مغازه,

مازندران,دادگستری مازندران,دستگیری,سارقان منزل,سارقان مغازه,

SafiNews Agency

پنجشنبه 28 فروردين 1399 - 12:35 شناسه خبر: 2147 بازدید : 179 توسط:

سارقان منزل و مغازه دروازه‌بان اسبق تیم ملی دستگیر شدند

سارقان منزل و مغازه دروازه‌بان اسبق تیم ملی دستگیر شدند

صافی نیوز / رئیس کل دادگستری استان مازندران، از دستگیری سارقان منزل و مغازه دروازه بان اسبق تیم ملی خبر داد و گفت: سارقان جزء زندانیان در حال مرخصی نبودند.

به گزارش صافی به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه رئیس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه سارقان منزل و مغازه دروازه بان اسبق تیم ملی جز زندانیان در حال مرخصی در بخشنامه رئیس قوه قضائیه نبودند، افزود: بر خلاف برخی اظهارنظرها اعطای مرخصی به زندانیان تأثیری در افزایش سرقت‌ها نداشته است و اصولاً بر اساس بخشنامه بخشنامه رئیس قوه قضائیه زندانیانی که حضورشان در جامعه مخاطره آمیز بوده است اصلاً به مرخصی نیامده‌اند.

رئیس کل دادگستری استان مازندران با اشاره به برخی اظهار نظرها در مورد اعطای مرخصی به زندانیان، گفت: اعطای مرخصی به زندانیان برخلاف برخی اظهار نظرها تأثیری در افزایش سرقت‌ها در استان مازندران نداشته است.

حجت الاسلام و المسلمین اکبری رئیس کل دادگستری استان مازندران با اشاره به اظهارات اخیر احمدرضا عابدزاده دروازه بان اسبق تیم ملی درباره سرقت از منزل و مغازه ایشان در شهرستان عباس آباد توسط برخی از سارقان سابقه دار و انتقاد از قوه قضائیه به جهت اعطای مرخصی به این سارقان، اظهار داشت: با بررسی انجام گرفته سوابق سارقان توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عباس آباد، هیچکدام از متهمان دستگیر شده از زندانیان در حال مرخصی یا آزاد شده در بخشنامه رئیس قوه قضائیه در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نبوده‌اند.

وی ادامه داد: ۴ نفر سارق که اقدام به سرقت از منزل دروازه بان اسبق تیم ملی کرده بودند در شهرستان کلاردشت به همراه برخی از اموال مسروقه با دستور ویژه دادستان عباس آباد و نیروی انتظامی دستگیر شدند. و در خصوص سرقت از رستوران وی، سارق در سلمانشهر به همراه اموال مسروقه دستگیر و اموال مکشوفه تحویل مالباخته گردیده است.

انتهای پیام/

 

تبلیغات