سقوط هواپیما,جاکارتا,سقوص هواپیمای اندونزی,بوئینگ,سقوط,

سقوط هواپیما,جاکارتا,سقوص هواپیمای اندونزی,بوئینگ,سقوط,

SafiNews Agency

شنبه 20 دي 1399 - 14:36 شناسه خبر: 4854 بازدید : 195 توسط:

سقوط هواپیمای مسافربری اندونزی در شمال جاکارتا

سقوط هواپیمای مسافربری اندونزی در شمال جاکارتا

صافی نیوز / یک هواپیمای بوئینگ 737-500 اندکی پس از پرواز از فرودگاه جاکارتای اندونزی ارتباط خود با برج مراقبت را از دست داد و سقوط کرد.

به گزارش صافی به نقل از ایسنا، طبق آخرین گزارشات 4 دقیقه پس از عزیمت، این هواپیما در کمتر از یک دقیقه 10 هزار پا از ارتفاع خود را از دست داده است. وزارت حمل و نقل اندونزی اعلام کرد که تحقیقات برای جستجو و نجات این هواپیما درحال انجام است.

بنابر اعلام وزارت حمل و نقل اندونزی این هواپیما ساعت ۱۴:۴۰ بعد از ظهر به وقت محلی آخرین تماس را با برج مراقبت داشته است. در حال حاضر اطلاعات دقیقی در مورد تعداد سرنشینان این هواپیما وجود ندارد هر چند خبرگزاری رویترز تعداد سرنشینان را بیش از ۵۰ نفر اعلام کرده است. گفته شده این هواپیما تنها چند دقیقه پس از پرواز و در کمتر از ۶۰ ثانیه بیش از ۱۰ هزار فوت ارتفاع خود را از دست داده است. گفته می شود این هواپیما این هواپیما ۵۹ مسافر داشته که ۵ نفر از آنها کودک هستند. یک لاشه هواپیما در شمال جاکارتا پیدا شده است که گمان می رود متعلق به هواپیمای مفقود شده باشد.

پیدا شدن قطعاتی از هواپیمای اندونزی در خلیج

رسانه‌های محلی با انتشار تصاویری می‌گویند تیم‌های جستجو و نجات، قطعاتی را از خلیج اندونزی یافته‌اند که گمان می‌رود متعلق به هواپیما باشد. مقام‌های رسمی هنوز سقوط هواپیما را تأیید نکرده‌اند

به گزراش نیویورک تایمز، در سال ۲۰۱۸ نیز یک فروند هواپیمای مسافربری با ۱۸۹ مسافر به دریای جاوا در اندونزی سقوط کرد.

انتهای پیام/


منبع: ایسنا

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی