فاطمه کاهی,شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی,سهمیه سوخت,سهمیه بنزین,پمپ بنزین,کرونا,ویروس کرونا,کرونا ویروس,

فاطمه کاهی,شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی,سهمیه سوخت,سهمیه بنزین,پمپ بنزین,کرونا,ویروس کرونا,کرونا ویروس,

SafiNews Agency

چهارشنبه 21 اسفند 1398 - 22:25 بازدید : 125 توسط:
سخنگوی شرکت نفت:

سهمیه‌های بنزین نمی‌سوزد

سهمیه‌های بنزین نمی‌سوزد

صافی نیوز / سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی گفت: هیچ پمپ بنزینی در هیچ نقطه کشور تعطیل نشده و اخباری که در خصوص تعطیل شدن پمپ بنزین در برخی شهرها و استانها در فضای مجازی آمده تماماً شایعه و کذب است.

به گزارش صافی، فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اظهار داشت: تاکنون هیچ پمپ بنزینی در هیچ نقطه‌ای از کشور به علت شیوع ویروس کرونا تعطیل نشده و در روزهای آینده نیز هیچ پمپ‌بنزینی تعطیل نخواهد شد.

وی افزود: اگر شایعه‌ای در فضای مجازی در خصوص تعطیلی پمپ‌بنزین‌ها در شهر یا استانی مطرح شده تماماً کذب است و هم اکنون سیستم توزیع فرآورده‌های نفتی از جمله بنزینی به صورت عادی و بدون هیچ گونه اختلالی در سراسر کشور در حال انجام است.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در پاسخ به این که خبری غیررسمی و بدون منبع بین مردم مطرح شده که ممکن است برای جلوگیری از تردد مردم سهمیه‌های سوخت ماه اسفند به ماه‌ آینده انتقال نیابد و یا مصوبه ذخیره شش ماهه سهمیه‌ها در کارت‌های سوخت لغو شود، گفت: این خبر نیز شایعه است و هیچ تصمیمی یا ابلاغیه‌ای مبنی بر منتقل نشدن سهمیه اسفند به ماه بعد وجود ندارد و همانطور که از گذشته مطرح شده سهمیه‌های سوخت تا شش ماه در کارت‌های شخصی ذخیره می‌شود.

امشب شایعاتی در فضای مجازی از سوی برخی افراد مطرح شده بود که ممکن است پمپ‌های بنزین در طی روز‌های آینده تعطیل شود و یا این که سهمیه‌های بنزین در پایان اسفندماه خواهد سوخت که طبق گفته سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تمامی این گفت‌ها و اخبار بدون منبع انتشار یافته در فضای مجازی تنها یک شایعه بی‌اساس است و توزیع بنزین همچنان بدون وقفه و اختلال در سراسر کشور ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/

انتهای پیام/


منبع: تسنیم

 

تبلیغات