حسن روحانی,ستاد هماهنگی اقتصادی,رئیس جمهور,اختلاف,کشور,دولت,مجلس,

حسن روحانی,ستاد هماهنگی اقتصادی,رئیس جمهور,اختلاف,کشور,دولت,مجلس,

SafiNews Agency

سه شنبه 18 آذر 1399 - 12:57 شناسه خبر: 4180 بازدید : 155 توسط:

شاهد سوء استفاده بدخواهان از اختلافات درون کشور هستیم

شاهد سوء استفاده بدخواهان از اختلافات درون کشور هستیم

صافی نیوز / رئیس جمهور با بیان اینکه در شرایط حساس کنونی، کشور نیازمند انسجام و یکپارچگی است، گفت: در همین روزها شاهد بهره برداری و سواستفاده بدخواهان ملت و کشور از اختلافات درون کشور هستیم لذا همه موظفیم آرامش کشور را حفظ و بر وحدت و یکپارچگی تاکید کنیم.

به گزارش صافی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی تاکید کرد که به رغم فشارهای بی سابقه تحریمی و آسیب های شیوع کرونا در اقتصاد کشور، شاخص های اقتصادی فصل تابستان، علامت های امیدبخشی نشان داده است.

رئیس جمهور اظهارداشت: به دلیل سرمایه گذاری هایی که در تقویت و توسعه زیرساخت ها انجام شد، اقتصاد کشور توانست در مقابل تکانه های شدید تحریمی مقاومت کند و پس از گذر از سال های دشوار 97 و 98، در آستانه بازگشت به مسیر ثبات و رشد قرار گیرد.

روحانی گفت: البته شیوع کرونا شوک تازه ای به اقتصاد وارد کرد که نگذاشت آثار این بهبود برای مردم ملموس شود ولی خوشبختانه در پی 9 ماه مقاومت در برابر ضربه مضاعف کرونا، اینک اقتصاد کشور مجددا در آستانه ثبات و رشد قرار گرفته است.

روحانی با اشاره به اینکه متاسفانه شیوع کرونا باعث شده است که موفقیت های اقتصادی کشور در مقابله با تحریم آمریکا ملموس نباشد، خاطرنشان کرد: در شرایط حساس کنونی، کشور نیازمند انسجام و یکپارچگی است و در همین روزها شاهد بهره برداری و سواستفاده بدخواهان ملت و کشور از اختلافات درون کشور هستیم لذا همه موظفیم آرامش کشور را حفظ و بر وحدت و یکپارچگی تاکید کنیم.

انتهای پیام/


منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی