برق,خدمات برق,حمید شکری,مراغه,اخبار مراغه,اقتصاد,توزیع نیرو,افشین روشن میلانی,

برق,خدمات برق,حمید شکری,مراغه,اخبار مراغه,اقتصاد,توزیع نیرو,افشین روشن میلانی,

SafiNews Agency

یکشنبه 10 آذر 1398 - 17:12 بازدید : 136 توسط:

شبکه انتقال برق مراغه با ۱۱ میلیارد تومان توسعه می‌یابد

شبکه انتقال برق مراغه با ۱۱ میلیارد تومان توسعه می‌یابد

صافی نیوز: مدیرعامل برق منطقه‌ای آذربایجان از اجرای طرح‌های توسعه شبکه برق خبرداد و گفت: در این راستا شبکه انتقال برق مراغه با ۱۱ میلیارد تومان اعتبار توسعه می‌یابد.

به گزارش صافی به نقل از ایرنا، افشین روشن میلانی روز یکشنبه در نشست بررسی طرح های برق مراغه افزود: با توجه به راه اندازی پست انتقال برق اوحدی در این شهرستان، سازه صداگیر برای کاهش آلودگی های صوتی در این پست با ۲۲۰ میلیون تومان اجرا می شود.

وی ادامه داد: با اجرای این طرح که تا پنج ماه آینده به بهره برداری می رسد، میزان صدای ایجاد شده در این پست برق از ۷۰ به ۴۵ دسی بل کاهش خواهد یافت.

روشن میلانی با اشاره به افزایش ۲ فیدر برق در این شهرستان گفت: در راستای تقویت شبکه انتقال برق، این طرح ها با ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار نصب و راه اندازی می شود.

وی با اشاره به اجرای طرح توسعه پست برق خداجو نیز گفت: برای این منظور، یک ترانس ۱۵ مگاولت آمپری با ۱۰ میلیارد تومان اعتبار تا پایان سال نصب و راه اندازی می شود.

وی افزود: با اجرای این طرح، ظرفیت انتقال برق از این پست به ۲ برابر ظرفیت فعلی افزایش خواهد یافت.

معاون استاندار و فرماندار مراغه نیز با اشاره به اجرای طرح های توسعه شبکه برق در این شهرستان گفت: این طرح ها در راستای خدمات رسانی مناسب به ساکنان شهری و روستایی و نیز صنایع این شهرستان اجرا می شوند.

حمید شکری افزود: ایجاد روشنایی برای معابر جاده ای و رفع برخی مشکلات انشعابات برق مسکن های مهر و نیز تامین برق برخی صنایع بزرگ این شهرستان در دستور کار دولت و شرکت برق منطقه ای آذربایجان قرار می گیرد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات