شرکت آب و فاضلاب مراغه,ابراهیم سلیمانی,مراغه,صافی نیوز,شهرک زیباشهر مراغه,احداث شبکه فاضلاب,

شرکت آب و فاضلاب مراغه,ابراهیم سلیمانی,مراغه,صافی نیوز,شهرک زیباشهر مراغه,احداث شبکه فاضلاب,

SafiNews Agency

سه شنبه 09 دي 1399 - 14:23 شناسه خبر: 4654 بازدید : 168 توسط:

شبکه فاضلاب زیباشهر مراغه احداث شد

شبکه فاضلاب زیباشهر مراغه احداث شد

صافی نیوز / مدیرعامل شبکه آب و فاضلاب مراغه از احداث شبکه فاضلاب شهرک زیباشهر مراغه با تخصیص اعتبار 3 میلیارد تومانی خبر داد.

به گزارش صافی، ابراهیم سلیمانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه با اعلام این خبر اظهار داشت: طرح احداث شبکه جمع آوری فاضلاب شهرک زیبا شهر مراغه در مدت زمان یک سال اجرا و آماده بهره برداری شده است.

وی افزود: احداث شبکه جمع آوری فاضلاب زیباشهر از مطالبات مهم اهالی این منطقه برای بهره مندی از زیرساخت های شهری بود که با پیگیری های شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی، فرماندار مراغه و نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی محقق شده است.

سلیمانی گفت: در این راستا، با پیگیری‌ها و طراحی‌های انجام شده  آغازعملیات کلنگ زنی پروژه فاضلاب شهرک زیبا شهر توسط مسوولان استانی و شهرستانی از هفتم مهرماه سال ۱۳۹۸ دربرنامه عملیاتی این شرکت  قرار گرفت که در مدت زمان ۱۲ ماه کاری با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال و بطول ۷.۵ کیلومتر به پایان رسید.

وی افزود: احداث شبکه جمع آوری فاضلاب شهرک زیبا شهر در سه شیت شامل شیت های با لوله های ۱۵۰، ۲۰۰ و ۳۱۵ میلی متری پلی اتیلن شامل ۱۶۰ منهول اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه گفت: اجرای این طرح در شهر زیباشهر زمینه ساز بهره مندی حدود پنج هزار و ۶۰۰  نفر از جمعیت تحت پوشش این منطقه  می شود.

وی افزود: هم اکنون ۵۰ درصد از انشعابات فاضلاب نصب شده و در یک ماه آینده نیز ۵۰ درصد بقیه انشعابات نصب خواهد شد.

سلیمانی در پایان گفت: با اتمام عملیات نصب انشعابات شبکه فاضلاب در این شهرک تعداد جمعیت تحت پوشش از شبکه جمع آوری فاضلاب شهرستان به بالای ۹۵ درصد خواهید رسید.

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی