محمد اسلامی,وزیر راه و شهرسازی,وزیر راه,مسکن ملی,طرح اقدام مسکن ملی,طرح ملی مسکن,

محمد اسلامی,وزیر راه و شهرسازی,وزیر راه,مسکن ملی,طرح اقدام مسکن ملی,طرح ملی مسکن,

SafiNews Agency

چهارشنبه 10 دي 1399 - 13:15 شناسه خبر: 4678 بازدید : 115 توسط:

شرایط جدید دریافت مسکن ملی اعلام شد

شرایط جدید دریافت مسکن ملی اعلام شد

صافی نیوز / وزیر راه و شهرسازی گفت: سامانه ثبت نام در جا‌هایی که ظرفیت خالی وجود دارد و شهر‌هایی که در دوره‌های قبل ثبت نام صورت نگرفته است بازگشایی می‌شود.

به گزارش صافی به نقل از میزان، محمد اسلامی در حاشیه جلسه هیئت دولت در مورد ثبت نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن گفت: در مرحله اول طرح اقدام ملی مسکن بالغ بر ۸۸۰ هزار نفر طرح تقاقا کردند که بررسی و ارزیابی‌ها صورت گرفت و ۴۳۴ هزار نفر از افراد تایید شده واجد شرایط بودند.
وی افزود: تمام ۴۳۴ هزار نفر که ثبت نام را انجام داده بودند تایید شدند و افراد به ۲ دسته از طریق دریافت زمین برای احداث مسکن به صورت گروهی یا ارائه مستند برای عقد قرارداد با سازندگان تعیین تکلیف شدند.
وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: بخشی از ۴۳۴ هزار نفر مردمی هستند که در بافت فرسود زندگی می‌کنند که پرونده حدود ۳۳ هزار واحد از سوی مردم در بانک‌ها تشکیل شد و از تسهیلات بافت فرسوده بهره مند می‌شوند.

اسلامی گفت: در این بین برخی از مرم با تمدید‌های چند باره پول به حساب واریز نکردند که ما به جمع بندی رسیدیم که این افراد علی رغم اطلاع رسانی‌های صورت گرفته علاقه‌ای واریز پول به حساب و ادامه کار ندارند؛ بنابراین سامانه ثبت نام در جا‌هایی که ظرفیت خالی وجود دارد و شهر‌هایی که در دوره‌های قبل ثبت نام صورت نگرفته است بازگشایی می‌شود و ثبت نام کنندگان جدید جایگزین افرادی که تکمیل وجه نکردند می‌شوند.
وی در ادامه به مسکن محرومان اشاره کرد و گفت: ۲۰۰ هزار واحد مسکن محرومین نیز در سطح کشور در حال اجراست که سازمان برنامه و بودجه یارانه دولت را به متقاضیان این طرح تخصیص می‌دهد.

انتهای پیام/


منبع: میزان

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی