بورس,کارگزاری,کارگزاری بورس,فرابورس,احراز هویت,سجام,بازار سرمایه,

بورس,کارگزاری,کارگزاری بورس,فرابورس,احراز هویت,سجام,بازار سرمایه,

SafiNews Agency

شنبه 25 مرداد 1399 - 18:22 شناسه خبر: 3136 بازدید : 117 توسط:

شناسایی الکترونیکی مشتریان در بازار سرمایه بلامانع شد

شناسایی الکترونیکی مشتریان در بازار سرمایه بلامانع شد

صافی نیوز / مصوبه هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار در موضوع «شناسایی الکترونیکی مشتریان و انعقاد قرارداد الکترونیکی» اعلام شد.

به گزارش صافی به نقل از بازار سرمایه، نایب رئیس هیئت مدیره و معاون اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: اخیراً نامه مدیریت فناوری اطلاعات سازمان و نامه کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار در خصوص موضوع شناسایی الکترونیکی مشتریان و انعقاد قرارداد الکترونیکی، مورد بررسی قرار گرفت.
عضو هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار تأکید کرد: دریافت خدمات پایه از قبیل دریافت کد معاملاتی با رعایت قوانین و مقررات مربوط به مبارزه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم، نیازمند مراجعه حضوری است و در خصوص سایر خدمات (غیر پایه) نیاز به مراجعه حضوری مشتری نیست.

احمد جاویدی با اشاره به بند ۳ ششصد و شصتمین صورتجلسه هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار افزود: با لحاظ شرایط و مقتضیات جامعه متأثر از شیوع ویروس کرونا و با اعمال تمهیدات کاملاً اطمینان بخش الکترونیکی (با مسئولیت اشخاص مشمول) شناسایی مشتریان در بازار سرمایه به طور موقت از طریق الکترونیکی و غیرحضوری نیز از نظر سازمان بورس و اوراق بهادار بلامانع است.

انتهای پیام/


منبع: بازار سرمایه

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی