پروانه سلحشوری,سپاه پاسداران,شکایت از نماینده مجلس,نماینده مجلس,

پروانه سلحشوری,سپاه پاسداران,شکایت از نماینده مجلس,نماینده مجلس,

SafiNews Agency

سه شنبه 02 ارديبهشت 1399 - 18:19 شناسه خبر: 2257 بازدید : 177 توسط:

شکایت سپاه از نماینده مجلس

شکایت سپاه از نماینده مجلس

صافی نیوز / سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان با بیان اینکه معاونت سیاسی-امنیتی دادستانی کل کشور بخاطر نطق پیش از دستور پروانه سلحشوری و معاونت حقوقی، پارلمانی و امور مجلس سپاه نیز به دلیل نطق تاریخ هجدهم آذر ماه سال گذشته این نماینده از وی شکایت کرده اند، گفت: رسیدگی به پرونده‌ شکایات به زمانی باز خواهد گشت که مجلس دوباره شروع به کار کند.

به گزارش صافی، محمد جواد جمالی نوبندگانی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان درباره شکایت‌های رسیده به این هیئت اظهار کرد: برخی شکایت‌ها مربوط به پایان سال ۹۸ بود که به دلیل شرایط کشور و وجود ویروس کرونا و تعطیلی مجلس زمان رسیدگی به آنها وجود نداشت.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان ادامه داد: در حال حاضر ۶ شکایت جدید به هیئت ارسال شده؛ اولین مورد مربوط به شکایت سلمان خدادادی نماینده مردم ملکان از محمود صادقی به دلیل افترا است.

او تصریح کرد: شکایت دوم مربوط به معاونت سیاسی-امنیتی دادستانی کل کشور از خانم سلحشوری نماینده مردم تهران به خاطر مطالب گفته شده در نطق پیش از دستور وی است و در همین رابطه باز هم به دلیل نطق تاریخ هجدهم آذر ماه سال گذشته شکایتی از معاونت حقوقی، پارلمانی و امور مجلس سپاه علیه خانم سلحشوری وجود دارد.

جمالی نوبندگانی افزود: جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد نیز از آقای رحیمی جهان آباد نماینده تربت جام شکایتی را مبنی بر توهین و افترا داشته است.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: شکایت بعدی مربوط به شرکت ایده پرور از خانم زرآبادی نماینده قزوین ارسالی از دادسرای شعبه ۱۵ کارکنان دولت مبنی بر نشر اکاذیب است و یک شکایت فرد حقیقی هم به دلیل توهین یکی از نمایندگان ارسال شده است که ان‌شاءالله همه‌ی آنها در دستور کار قرار گرفت.

جمالی نوبندگانی در پایان خاطر نشان کرد: چون مجلس شورای اسلامی به دلیل کرونا تعطیل بود رسیدگی به این پرونده‌ها به زمانی باز خواهد گشت که مجلس دوباره شروع به کار کند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات