فریناز طائرپور,ورزش بانوان,لیگ برتر,بستکبال,لیگ برتر بستکبال,عدالت,ورزشی,

فریناز طائرپور,ورزش بانوان,لیگ برتر,بستکبال,لیگ برتر بستکبال,عدالت,ورزشی,

SafiNews Agency

یکشنبه 10 آذر 1398 - 0:24 بازدید : 140 توسط:

طائرپور: امسال می‌توانیم روی سکو برویم/ نمی‌توان گفت کدام تیم مدعی قهرمانی است

طائرپور: امسال می‌توانیم روی سکو برویم/ نمی‌توان گفت کدام تیم مدعی قهرمانی است

صافی نیوز: سرمربی تیم بسکتبال بانوان گروه بهمن گفت: ما بازیکنان خوبی داریم و امسال می‌توانیم مقام کسب کنیم.

به گزارش صافی، فریناز طائرپور در گفت وگو با فارس، درباره برتری مقابل پالایش نفت آبادان در هفته سوم لیگ برتر بسکتبال بانوان اظهار داشت:‌ بازی‌های بسیار خوبی انجام دادیم و من از بازیکنانم راضی بودم، هر چند اعتقاد دارم آنها همه بازی خود را انجام ندادند. ابتدای بازی پایاپای پیش رفت، اما در نهایت ما بودیم که توانستیم اختلافات را بیشتر کرده و این تیم را شکست دهیم. 

وی درباره مصدومیت زهرا عدالت یادآور شد: یکی از بازیکنان نفت با ماسک صورتش با بازیکن ما برخورد کرد که همین موضوع باعث شد فک عدالت بشکند. فکر نمی‌کنم او بتواند به بازی بعدی برسد، البته ما این اجاره را هم به او نخواهیم داد تا او کاملاً خوب شود. 

سرمربی تیم بسکتبال بانوان گروه بهمن با بیان اینکه تیمش می‌تواند در لیگ امسال مقام بیاورد، خاطرنشان کرد: ما بازیکنان خوبی داریم، فکر می‌‌کنم که بتوانیم مقام کسب کنیم، البته همه تیم‌ها خوب هستند و نمی‌توان گفت کدام تیم مدعی قهرمانی است. 

طائرپور در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسد در گروه خوبی قرار گرفته‌اید، یادآور شد: نه اینطور نیست، چون ما یک تیم تهرانی هستیم که باید به پنج شهر سفر کنیم، این سفرها از نظر مالی هزینه زیادی برای ما دارد. هفته آینده باید مقابل نماینده شیراز بازی کنیم، من هیچ فیلمی از بازی این تیم ندیدم و نمی‌دانم شرایط حریف چگونه است. ما تا اینجا خوب بوده‌ایم و تمرینات بدنسازی ما هم طبق برنامه انجام شده است. 

وی درباره داوری‌های انجام شده تا هفته سوم لیگ برتر، گفت: خیلی خوب بود، در بازی با نفت آبادان ما هیچ اعتراضی نداشتیم و با فکر راحت بازی را پیگیری می‌کردیم. 

انتهای پیام/

انتهای پیام/

 

تبلیغات