توقیف موتور سیکلت,رمضان اللهوردیان,فرمانده انتظامی مراغه,مراغه,صافی نیوز,پارکینگ موتور سیکلت,ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره),

توقیف موتور سیکلت,رمضان اللهوردیان,فرمانده انتظامی مراغه,مراغه,صافی نیوز,پارکینگ موتور سیکلت,ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره),

SafiNews Agency

سه شنبه 20 آبان 1399 - 20:46 شناسه خبر: 3609 بازدید : 19 توسط:

طرح ترخیص موتورسیکلت های توقیف شده در مراغه اجرا می شود

طرح ترخیص موتورسیکلت های توقیف شده در مراغه اجرا می شود

صافی نیوز / فرمانده انتظامی مراغه از اجرای طرح ترخیص موتور سیکلت های توقیف شده در این شهرستان همزمان با سراسر کشور خبر داد.

به گزارش صافی، رمضان اللهوردیان فرمانده انتظامی مراغه با اعلام این خبر اظهار داشت: امکان تقسط جرایم این موتورسیکلت های توقیفی نیز فراهم شده است.

وی افزود: برای جلوگیری از انباشت موتورسیکلت های توقیفی و رسوبی در پارکینگ ها طرح تسیهل ترخیص  این موتور سیکلت ها اجرا می شود.

وی ادامه داد: تسهیلاتی برای ترخیص در نظر گرفته شده  و  ارائه این تسهیلات از 18 آبان آغاز و تا ۱۷ دی ماه به مدت دو ماه  ادامه خواهد داشت.

الهوردیان همچنین گفت: همه  موتورسیکلت های توقیفی در پارکینگ ها به شرط آنکه دارای دستور قضائی نباشند شامل این طرح می شوند.

فرمانده انتظامی مراغه اظهار داشت: مالکان یا متصرفان این موتورسیکلت ها (یعنی کسانی که مالک موتورسیکلت نبوده اما به شکل قانونی در حال استفاده از موتورسیکلت ها بوده اند)  برای ترخیص به دفاتر پلیس +10 مراجعه و مدارک لازم را ارائه دهند.

وی با اشاره به راستی آزمایی مدارک و تحویل موتور سیکلت از پارکینگ اشاره کرده و گفت: بر اساس این طرح ترخیص موتور سیکلت ها برابر نرخ های مصوب سال ۹۴ هیئت دولت انجام می شود.

اللهوردیان در تشریح جزئیات این خبر گفت: بر اساس این طرح جریمه دو برابری موتورسیکلت های توقیفی و رسوبی بخشیده شده و امکان تقسیط جرایم برای مالکان یا متصرفان موتورسیکلت ها فراهم شده است.

فرمانده انتظامی مراغه گفت: اگر مالکان یا متصرفان موتورسیکلت ها از این طرح دو ماهه استفاده نکرده و نسبت به ترخیص اقدام نکنند به منزله موتورهای بلاصاحب محسوب شده و موتور سیکلت ها تحویل ستاد اجرایی حضرت امام (ره) خواهد شد.

وی در پایان با بیان اینکه در این طرح فقط اصل جریمه پرداخت می شود، گفت: در این طرح افراد می توانند برای پرداخت جریمه  از شیوه پرداخت اقساطی یکساله استفاده کنند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات