فرزانه فاخری,زنجان,تحصیلات تکمیلی,دانشجویان,توانا,پارک,دوره,طرح توانا,

فرزانه فاخری,زنجان,تحصیلات تکمیلی,دانشجویان,توانا,پارک,دوره,طرح توانا,

SafiNews Agency

دوشنبه 18 آذر 1398 - 20:34 بازدید : 140 توسط:

طرح توانا برای نخستین بار در زنجان برگزار می‌شود

طرح توانا برای نخستین بار در زنجان برگزار می‌شود

صافی نیوز: دبیر اجرایی دوره توانا در زنجان گفت: دوره کاربردی ارتقای توانمندهای دانشجویان و واحدهای فناور (طرح توانا) برای نخستین بار در زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش صافی، فرزانه فاخری عصر امروز در جمع‌ خبرنگاران با اشاره به برگزاری دوره کاربردی ارتقای توانمندهای دانشجویان و واحدهای فناور (طرح توانا) برای نخستین بار در زنجان اظهار کرد: این دوره با همکاری و میزبانی پارک علم و فن‌آوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان و حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک علمی و فناوری دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی دوره توانا در زنجان با اشاره به اطلاع‌رسانی‌های انجام شده و پذیرش افراد از طریق سایت اینترنتی، ثبت‌نام صورت گرفته است، بیان کرد: دوره آموزش کاربردی توانا طی جلسات دو روزه در سه هفته و با حضور مدرسان مجرب کشوری انجام می‌گیرد.

وی با تاکید بر استقبال گسترده شرکت‌کنندگان و حضور دانشجویان دانشگاه‌های تحصیلات تکمیلی در علوم پایه، زنجان، آزاد اسلامی و علوم پزشکی عنوان کرد: حضور اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها، دانشجویان، افراد واحدهای فناور و شرکت‌های مستقر و همچنین متقاضیان استقرار در پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان و تعدادی از همشهریان در این دوره چشمگیر بود.

فاخری ضمن بیان این نکته که پارک‌های علم و فناوری حلقه متصل بین دانشگاه‌ها و حوزه‌های کسب و کار هستند، گفت: پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان با برگزاری دوره‌های آموزشی و مشاوره‌ای سعی در رفع خلاء موجود بین بخش‌های فعال اقتصادی و دانشگاه دارد تا دانشجویان فارغ‌التحصیل و واحدهای فناور با چالش‌های کمتر و استفاده از تجربیات اساتید و بدون تکرار اشتباه دیگران وارد بازار کسب و کار شوند.

دبیر اجرایی دوره توانا در زنجان با اشاره به اهداف برگزاری دوره عنوان کرد: آشنایی و آموزش کاربردی و علمی دوره توانا برای افراد دارای ایده و دانشجویان در حال تحصیل و واحدهای فناور در قالب شناخت بیشتر بازار، طراحی و تهیه مدل کسب و کار و همچنین ارتقای توانمندی در بخش‌های مختلف بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ، فروش و تبلیغات، اصول و فنون مذاکره و انجام مشاوره‌ای مختلف شخصیتی و توانمندسازی شرکت کنندگان مطرح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ارائه گواهی‌نامه آموزش 50 ساعته از طرف ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک علمی و فناوری دانشگاه صنعتی شریف خواهد بود، افزود: از دیگر ویژگی‌های این دوره، برگزاری پیوسته جلسات طی دو روز در سه مرحله و آموزش کاربردی و حضور اقشار مختلف دانشگاهی و تدریس اساتید مجرب کشور است.

 فاخری از تخصیص تخفیف 90 درصدی هزینه شرکت در دوره از سوی برگزارکنندگان طرح ارتقای توانمندی برای دانشجویان و واحدهای فناور با نام طرح توانا و همچنین استقبال چشمگیر شرکت کنندگان و درخواست‌های زیاد در مورد برگزاری مجدد این دوره خبر داد.

لازم به ذکر است، طرح توانا طی جلسات دو روزه طی سه هفته در تاریخ‌های 29 تا30 آبان ، 6 و 7 آذر ماه، چهارشنبه 13 و پنجشنبه 14 آذر ماه در محل ساختمان مرکز رشد فناوری‌های علوم نوین پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/


منبع: فارس

 

تبلیغات