خلیل احمدیان,بیناد مسکن انقلاب اسلامی مراغه,مراغه,صافی نبوز,اخبار مراغه,طرح هادی,روستا,

خلیل احمدیان,بیناد مسکن انقلاب اسلامی مراغه,مراغه,صافی نبوز,اخبار مراغه,طرح هادی,روستا,

SafiNews Agency

شنبه 05 مهر 1399 - 15:44 بازدید : 116 توسط:

طرح هادی و آسفالت روستایی در 9 روستای مراغه در حال اجراست

طرح هادی و آسفالت روستایی در 9 روستای مراغه در حال اجراست

صافی نیوز / رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه گفت: هم اکنون طرح هادی و آسفالت روستایی در ۹ روستای این شهرستان در حال اجراست.

به گزارش صافی، خلیل احمدیان رئیس بنیاد مسکن مراغه با اعلام این خبر اظهار داشت: طرح‌های هادی روستایی در روستاهای کهق، قلعه خالصه، کرده ده و  قوم تپه با حدود ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار در حال اجراست.

وی افزود: همچنین از محل اعتبارات ملی نیز آسفالت پنج روستای آغ کند ثمرق، آشان، سعید آباد، اوخچی و محسن آباد نیز اجرا می شود.

احمدیان گفت: همچنین اجرای طرح مطالعه و بازنگری طرح های هادی روستایی در ۱۵ روستای بخش مرکزی و سراجوی این شهرستان نیز توسط بیناد مسکن انقلاب اسلامی انجام می شود.

رئیس بنیاد مسکن مراغه گفت: در راستای تداوم طرح های عمران روستایی نیز، طرح هادی ۱۰ روستای اکیس، آشان، کهلان، تازه کند قشلاق، محسن آباد، خلیفه کندی، گویجه قلعه، چلان سفلی و هرق نیز در انتظار تامین اعتبارات استانی برای آغاز عملیات اجرایی است.

وی افزود: همچنین طرح سنگ فرش معابر روستای قراتلو و مسیر گشایی و جابجایی تاسیسات روستای علویان و نیز جابجایی تیروهای برق در ۵۰ روستای این شهرستان نیز با تامین اعتبارات استانی اجرایی خواهد شد.

وی ادامه داد: برای اجرای طرح های عمران روستایی نیز ۱۵ هکتار از اراضی روستایی در روستاهای هریس، آلماچوان، صومعه آشان و قیه بلاغی تملک و ۱۰ قطعه زمین روستایی نیز به روستایی واگذار شده است.

انتهای پیام/

 

تبلیغات