پلیس فتا,فیلم عروسی,انتشار فیلم عروسی,عامل انتشار,داوود معظمی,

پلیس فتا,فیلم عروسی,انتشار فیلم عروسی,عامل انتشار,داوود معظمی,

SafiNews Agency

دوشنبه 19 آبان 1399 - 13:16 شناسه خبر: 3574 بازدید : 113 توسط:

عامل انتشار فیلم عروسی زوج جوان در اینستاگرام دستگیر شد

عامل انتشار فیلم عروسی زوج جوان در اینستاگرام دستگیر شد

صافی نیوز / رئیس پلیس فتا پایتخت از شناسایی و دستگیری فردی که فیلم عروسی یکی از شهروندان را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده بود، خبر داد.

به گزارش صافی به نقل از ایرنا، داود معظمی گودرزی در تشریح این خبر گفت: با شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی ناشناس در یکی از شبکه های اجتماعی عکس ها و فیلم عروسی وی را که در حافظه جانبی گوشی تلفن همراهش بوده است پس از مفقود شدن آن انتشار داده است، رسیدگی به موضوع و دستگیری مجرمان در دستور کار مأموران پلیس فتا قرار گرفت.

وی اضافه کرد: با انجام بررسی های فنی و تحقیقات لازم توسط مأموران پلیس، مجرم در فضای مجازی مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مراجع قضایی طی یک عملیات هوشمندانه پلیسی دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد.

گودرزی گفت: متهم در ابتدا منکر انجام بزه انتسابی بود اما در مواجه با مدارک و مستندات موجود در پرونده به ارتکاب جرم اعتراف کرد.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ به کاربران فضای مجازی توصیه کرد: به منظور پیشگیری از بروز برخی جرایم سایبری مانند انتشار تصاویر شخصی و خانوادگی در این فضا از ذخیره این تصاویر بر روی سیستم‌های رایانه‌ای متصل به اینترنت و تلفن همراه خودداری کنید و درصورت مشاهده ی موارد مشابه حتما مراتب را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir به کارشناسان پلیس فتا اطلاع دهید.

انتهای پیام/

 

تبلیغات