هفته دفاع مقدس,دفاع مقدس,سپاه ناحیه مراغه,فرمانده سپاه ناحیه مراغه,سعید رشیدی,

هفته دفاع مقدس,دفاع مقدس,سپاه ناحیه مراغه,فرمانده سپاه ناحیه مراغه,سعید رشیدی,

SafiNews Agency

شنبه 05 مهر 1399 - 14:14 شناسه خبر: 3178 بازدید : 128 توسط:
فرمانده سپاه ناحیه مراغه:

عده ای به دنبال تحریف دفاع مقدس هستند

عده ای به دنبال تحریف دفاع مقدس هستند

صافی نیوز / فرمانده سپاه ناحیه مراغه در دیدار با پیشکسوتان ایثار و شهادت که به مناسبت هفته دفاع مقدس در دفتر فرماندهی برگزار شد اظهار داشت: عده ای به دنبال تحریف دفاع مقدس هستند.

به گزارش صافی، سعید رشیدی فرمانده سپاه ناحیه مراغه در دیدار با پیشکسوتان ایثار و شهادت شهرستان مراغه با ابراز نگرانی از تحریف های به وجود آمده در مسئله دفاع مقدس اظهار داشت: در طول قرن ۲۰ بیش از ۳ هزار و پانصد جنگ اتفاق افتاده است , نکته حائز اهمیت این نکته است که در تمامی این جنگ ها دو ابر قدرت شرق و غرب در یک طرف جنگ حتما حضور داشتند، تنها جنگی که دو ابر قدرت دنیا در کنار هم در حمایت از عراق در مقابل ایران اسلامی ایستاده اند ۸ سال جنگ تحمیلی است.

وی افزود: در زمان سلاطین گذشته با تشکیل قراردادهای مختلف بخش های عظیمی از کشور جدا شده است، جالب است که یک میلیون متر مربع فقط به شوروی سابق تقدیم شده است.

رشدی خاطرنشان کرد: در طول ۸ سال دفاع مقدس که ما از امکانات نظامی آنچنانی محروم بودیم شهدا و رزمندگان با کمترین امکانات در مقابل تمامی دنیا سینه سپر کردند و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.

وی با اشاره به اینکه عده ای به دنبال تحریف دفاع مقدس هستند گفت: دشمنان برای اینکه نسل جوان متوجه این منبع و گنجینه عظیم نشود دست به کار شده‌اند تا این دوران را مخدوش کنند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی