ابراهیم برزگر,نماینده ولی فقیه,سپاه مراغه,مراغه,اخبار مراغه,قاسم سلیمانی,

ابراهیم برزگر,نماینده ولی فقیه,سپاه مراغه,مراغه,اخبار مراغه,قاسم سلیمانی,

SafiNews Agency

چهارشنبه 09 بهمن 1398 - 12:30 بازدید : 122 توسط:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه:

عزت و سربلندی اسلام در سایه خون شهداست

عزت و سربلندی اسلام در سایه خون شهداست

صافی نیوز: مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه با اشاره به جایگاه معنوی ایثار و شهادت در جامعه اسلامی گفت: عزت و سربلندی اسلام و نظام اسلامی در سایه خون شهدا به دست آمده است.

به گزارش صافی، حجت الاسلام ابراهیم برزگر روز چهارشنبه در جمع خانواده های دانش آموزان مدارس مراغه افزود: شیعیان  از صدر اسلام تا تاکنون، عزت و اقتداری به مانند امروز نداشته اند.

وی ادامه داد: دشمنان فکر می کنند که شهادت موجب از دست رفتن اهداف می شود و این در حالی است که در طول تاریخ  با شهادت امام حسین (ع) اسلام جان تازه ای یافته و قرن هاست که اسلام زنده مانده است.

برزگر با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت زمینه ساز شکست دشمنان نظام اسلامی شده است اضافه کرد: دشمن در منطقه با وجود صرف میلیاردها دلار شکست مفتضحانه ای خورده و این به برکت وجود فرهنگ شهادت و مقاومت بوده است. 

وی گفت: هم اکنون سربازان ولایت ناامن ترین منطقه را به امن ترین منطقه تبدیل کرده اند که شکست گروه های تروریستی و تکفیری مورد حمایت غرب و آمریکا نمونه بارز این امر است.

وی افزود:  دشمن به دلیل شکست های متوالی در منطقه از جبهه مقاومت اسلامی، نقشه های بسیاری برای ضربه زدن به این حرکت اسلامی و جهادی کرده که شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در این راستا بوده است.

برزگر با بیان اینکه شهادت، میراث گرانبهای اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است ادامه داد: عزت حاج قاسم سلیمانی، اخلاص او در پشت خاکریز ها بود که  در آن از اسلام و انقلاب دفاع می کرد.

وی حضور مردم در مراسم تشییع  حاج قاسم را نشات گرفته از اعتقاد و باور مردم دانست و اضافه کرد: این همه عزت، غیرت و احترام حاج قاسم  نشات گرفته از ولایت مداری و ولایت پذیری آن شهید بزرگ بود.

انتهای پیام/

انتهای پیام/


منبع: ایرنا

 

تبلیغات