میرحسین موسوی,زهرا رهنورد,کرونا,

میرحسین موسوی,زهرا رهنورد,کرونا,

SafiNews Agency

دوشنبه 26 آبان 1399 - 17:23 شناسه خبر: 3722 بازدید : 179 توسط:
فارس:

علت ابتلای موسوی و رهنورد به کرونا تردد آزادانه است

علت ابتلای موسوی و رهنورد به کرونا تردد آزادانه است

صافی نیوز / میرحسین موسوی و زهرا رهنورد 2 روز است که به بیماری کرونا مبتلا شده و وضعیت آنها مناسب است و مشکل تنفسی و علامت حادی از این بیماری ندارند.

به گزارش صافی به نقل از فارس، علت ابتلای میرحسین موسوی و زهرا رهنورد به بیماری کرونا، تردد آزادانه و رفت و آمدهای بدون رعایت پروتکل‌ها بوده است.

اقوام و بستگان بدون محدودیت با نامبردگان رفت و آمد داشته و احتمال می‌رود ابتلا از طریق این رفت‌ و آمدها و تردد بستگان بوده باشد.

پیش از ابتلای این دو، یکی از فرزندان میرحسین موسوی و 2 فرزندش به بیماری کرونا مبتلا شده بودند که بیماری کرونای آنها هنوز ادامه دارد و این فرزند موسوی، در شرایط کرونایی به خانه موسوی تردد داشته ‌‌است.

علاوه بر این، یکی از دامادهای میرحسین موسوی که پزشک جراح در یکی از بیمارستان‌های تهران می‌باشد نیز تردد مستمری در منزل پدر همسر خود داشته که خود نیز به بیماری کرونا مبتلا شده بود.

گردهمایی‌های میرحسین موسوی علیرغم اینکه برخی جریانات سیاسی آنها را محصورین می‌خوانند، حتی در شرایط کرونایی هم ادامه دارد.

این تردد‌هایی که برخلاف پروتکل‌های وضع شده برای منع گردهمایی‌های مشابه است، عامل ابتلای موسوی و همسرش به بیماری کرونا بوده است. تمامی هزینه‌های درمان بیماری موسوی و رهنورد هم از سوی دستگاه‌های مسئول پرداخت می‌شود.

خانم رهنورد از سال 96 بطور رسمی در حصر نیست و آزادانه ‌علیه نظام فعالیت کرده و به فعالیت‌هایی ازجمله نقاشی می‌پردازد. در عین حال خانم رهنورد تلاش دارد تا خود را یکی از محصورین نشان دهد.

انتهای پیام/


منبع: فارس

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی