فدراسیون فوتبال,فوتبال,کرونا,جلسات,جلسه,هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال,ابراهیم شکوری,

فدراسیون فوتبال,فوتبال,کرونا,جلسات,جلسه,هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال,ابراهیم شکوری,

SafiNews Agency

دوشنبه 26 اسفند 1398 - 17:23 بازدید : 143 توسط:

علت لغو جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال چه بود؟

علت لغو جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال چه بود؟

صافی نیوز / جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در شرایطی لغو شده که زمزمه کسالت دو عضو هیئت رئیسه به صورت جدی به گوش می‌رسد.

به گزارش صافی، جلسه روز چهارشنبه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با نامه ابراهیم شکوری به اعضای هیئت رئیسه لغو شد تا این فدراسیون که در بلاتکلیفی و شرایطی مبهم قرار دارد، سال را به همین شکل به پایان برساند.

فارغ از بحث لغو انتخابات فدراسیون فوتبال که همه چیز را به آینده‌ای نامعلوم موکول کرده، در حال حاضر موضوع اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال نیز مطرح است. با این حال با برگزاری جلسه هیئت رئیسه ممکن بود تکلیف برخی از این مسائل روشن شود اما کسالت دو عضو هیئت رئیسه مانع برگزاری این جلسه شد.

حیدر بهاروند و عبدالکاظم طالقانی، دو عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال چند روزی است که به دلیل کسالت در حال استراحت هستند. زمزمه کسالت آنها نیز به صورت جدی به گوش می‌رسد که باعث شده این دو عضو هیئت رئیسه خود را در منزل قرنطینه کنند.

به این ترتیب سال 98 برای فدراسیون فوتبال بدون برگزاری جلسه هیئت رئیسه به پایان خواهد رسید. با توجه به اینکه اصلاح اساسنامه در کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون در حال انجام است، به نظر می‌رسد در شروع فعالیت‌های فدراسیون در سال 99 نیز باید منتظر برگزاری جلسه هیئت رئیسه و بررسی اساسنامه و تعیین زمان برگزاری مجمع فوق‌العاده برای تایید اساسنامه بود.

انتهای پیام/

انتهای پیام/


منبع: تسنیم

 

تبلیغات