کرونا,سیما سادات لاری,سخنگوی وزارت بهداشت,وزارت بهداشت,سخنگو,کرونا در ایران,

کرونا,سیما سادات لاری,سخنگوی وزارت بهداشت,وزارت بهداشت,سخنگو,کرونا در ایران,

SafiNews Agency

دوشنبه 15 دي 1399 - 19:6 شناسه خبر: 4763 بازدید : 1116 توسط:

علل اصلی افزایش بیماران کرونایی از زبان لاری

علل اصلی افزایش بیماران کرونایی از زبان لاری

صافی نیوز / سخنگوی وزارت بهداشت در مازندران با تاکید بر قطع زنجیره کرونا با افزایش تست‌های مولکولی و سریع برای قطع زنجیره کرونا در شهرستان قرمز و نارنجی، گفت: تعطیلات، دورهمی و تردد به مازندران، علل اصلی افزایش بیماران کرونایی است.

به گزارش صافی به نقل از فارس، سیما سادات لاری ناظر عالی وزیر بهداشت در جلسه بررسی اجرای طرح سردار شهید سلیمانی در استان‌های شمالی علاوه بر ارزیابی وضعیت استان و شهرستان سوادکوه، پس از بحث و بررسی برخی از مشکلات پیش روی اجرای طرح مطرح ، بر افزایش تست‌های سریع و پی سی ار جهت شناسایی به هنگام بیماران و قرنطینه خانگی برای کاهش ابتلای افراد تاکید شد.
سیما سادات لاری ناظر عالی وزیر بهداشت در اجرای طرح سردار سلیمانی در استان‌های شمالی در این جلسه با تاکید بر حمایت از افزایش موارد تست‌ها ، گفت: از این طریق افراد بیشتری شناسایی و ایزوله می‌شوند که این اقدام در کاهش ابتلای بیماران نقش ویژه‌ای دارد.

این مسؤول  به اجرای طرح سردار سلیمانی در سطح کشور اشاره کرد و افزود: این طرح به برکت نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و با غیرت بسیج، هلال احمر و فرمانداری به خوبی انجام می شود و با توجه به درگیری کادر بهداشت و درمان امیدواریم سایر ارگان‌ها نیز به حوزه بهداشت و درمان کمک کنند.

وی یاداور شد: کنترل بیشتر بر رفت و آمد محورهای ورودی استان برای کمک به شکست زنجیره کرونا نیز مورد تاکید است.

سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت در نخستین روز سفر خود به استان مازندران عصر امروز با حضور در بیمارستان شهدای زیرآب علاوه بر بازدید از بخش‌های این مرکز درمانی، دقایقی با پرستاران و کادر درمانی این بیمارستان به گفت‌و گو پرداخت و از نزدیک در جریان کمبودها، مطالبات و مشکلات این قشر زحمت‌کش قرار گرفت.

انتهای پیام/


منبع: فارس

 

تبلیغات اختصاصی

 

 

تبلیغات

 

تبلیغات اختصاصی