مهدی طارمی,شاهین بوشهر,علی علیپور,لیگ برتر فوتبال ایران,

به گزارش صافی به نقل از شفقنا، سفر به بوشهر بالاخره طلسم علی علیپور را شکست. علیپور که دو فصل قبل آقای گل لیگ و فصل گذشته هم بهترین گلزن ایرانیِ لیگ بود، در فصل جدید گل زدن را فراموش کرده بود. علیپور در این هفت هفته مقابل تعداد گل زده اش خط تیره بود؛ تا اینکه در بازی امروز مقابل شاهین بالاخره گل زد. از آن جایی که علیپور در هفته پایانی فصل قبل هم گل نزده بود و آخرین گل او در دقیقه 81 هفته 29 مقابل ماشین سازی ثبت شده بود، با احتساب اینکه دقیقه ششم بازی امروز گل زد، یعنی طلسم اش را بعد از 735 دقیقه…

SafiNews Agency

شنبه 04 آبان 1398 - 10:34 بازدید : 24 شناسه پست : 247

علی علیپور رکورد مهدی طارمی را شکست

علی علیپور رکورد مهدی طارمی را شکست

به گزارش صافی به نقل از شفقنا، سفر به بوشهر بالاخره طلسم علی علیپور را شکست. علیپور که دو فصل قبل آقای گل لیگ و فصل گذشته هم بهترین گلزن ایرانیِ لیگ بود، در فصل جدید گل زدن را فراموش کرده بود. علیپور در این هفت هفته مقابل تعداد گل زده اش خط تیره بود؛ تا اینکه در بازی امروز مقابل شاهین بالاخره گل زد.

از آن جایی که علیپور در هفته پایانی فصل قبل هم گل نزده بود و آخرین گل او در دقیقه 81 هفته 29 مقابل ماشین سازی ثبت شده بود، با احتساب اینکه دقیقه ششم بازی امروز گل زد، یعنی طلسم اش را بعد از 735 دقیقه شکست. البته علیپور در این میان در فینال جام حذفی گل زد و این طلسم به دقایق گل نزدن او در لیگ برتر مربوط می شود. 

گل دوم علی علیپور برای او از گل اول هم شیرین تر بود. این بار به جای طلسم، علیپور یک رکورد را شکست. تا پیش از این مسابقه، مهدی طارمی با 45 گل زده بهترین گلزن پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر بود. با این دو گل، علیپور از مهدی طارمی عبور کرد و بهترین گلزن تاریخ پرسپولیس در لیگ برتر شده است.

انتهای پیام/