سیدعلی موسوی حسینی,فرماندار مراغه,مراغه,فرمانداری مراغه,

سیدعلی موسوی حسینی,فرماندار مراغه,مراغه,فرمانداری مراغه,

SafiNews Agency

پنجشنبه 13 شهريور 1399 - 20:16 بازدید : 18 توسط:
فرماندار مراغه:

فداکاری و ایستادگی رزمندگان رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است

فداکاری و ایستادگی رزمندگان رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است

صافی نیوز / فرماندار مراغه گفت: فداکاری و ایستادگی رزمندگان دوران دفاع مقدس رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است و باید در زمان کنونی هم از تجارب آن ها در حوزه های مختلف استفاده کنیم.

به گزارش صافی، سید علی موسوی پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) در جمع رزمندگان پیشکسوت دوران دفاع مقدس اظهار داشت: نقش رزمندگان در هشت سال دفاع ‌مقدس بی‌بدیل بود و همه قدردان زحمات آن ها هستیم.

وی گفت: رزمندگان اسلام در جبهه های حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس، با از خودگذشتگی ها در برابر دشمنان سینه سپر کرده و جانانه از مرزهای این مرز و بوم دفاع کردند تا یک وجب از خاک میهن اسلامی به دست بیگانگان نیفتد.

وی اضافه کرد: استفاده از تجربیات رزمندگان در حوزه های مختلف می تواند گره گشا باشد و موجب رفع و حل بسیاری از مشکلات شود.

وی ادامه داد: ايمان، اعتقاد، ولايتمداري و مجاهدت رزمندگان و شهدا در طول هشت سال دفاع مقدس عامل پيروزي ملت بزرگ ايران بود و امروز نیز استفاده از ظرفیت و پتانسیل رزمندگان می تواند موجب سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی باشد.

فرماندار مراغه گفت: مطالب ارزشمندی با کمال خلوص از یادگاران دفاع مقدس شنیدیم، خلوصی که در همان دوران نیز در اوج بود، بنده امروز خوشحالم که عطر و بوی آن دوران را احساس کردم.

موسوی افزود: برخی از پیشنهادات و توصیه های شما عزیزان را روی چشم می گذارم و در برنامه های خودم قرار خواهم داد، تعامل و وحدت و همدلی اصلی ترین هدف و برنامه ام است.

فرماندار مراغه افزود: معظل ادارات و تکریم ارباب و رجوع را حتما در برنامه های خودمان قرار می دهیم.

ایشان با اشاره به آمار بالای بیکاری در شهرستان اظهار داشت: اگر مردم و سرمایه گذار حرکت نکنند و پای کار نیایند کاری نمی شود کرد. باید روی کارگاه های زود بازده و کوچک سرمایه گزاری کرد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات